Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy o zdravé stravě Nutriční kompas

Novinář Bas Kast se o zdravou stravu začal zajímat poté, co se po kolapsu ocitl v nemocnici. Přečetl si mnoho seriózních vědeckých studií a vytvořil podle nich publikaci, která vám poskytne důležité informace o tom, jak by měl vypadat ideální jídelníček.

Ideální jídelníček pro vaše zdraví


Když vědecký novinář Bas Kast krátce po čtyřicítce zkolaboval, stanul tváří v tvář otázce: Zničil si nevhodnými potravinami zdraví? Pustil se proto do mnohaletého výzkumu zdravého stravování, jehož výsledkem je Nutriční kompas – průvodce nejdůležitějšími poznatky o ideální skladbě jídelníčku. Dozvíte se, které potraviny dokáží omladit, co jedí dlouhověké národy, co organismu vůbec neprospívá a mnoho dalšího.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím XYZ
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Nutriční kompas.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 844 tipů.

Kdo vyhrál?

mrnousek (845), petula75 (847), kistka (849)

Správná odpověď

Kolik dětí má Bas Kast?
Dvě děti.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNutriční kompas (Kast, Bas)
Bestsellerový průvodce světem zdravého stravování Když vědecký novinář Bas Kast krátce po čtyřicítce zkolaboval, stanul tváří v tvář otázce: Zničil si nevhodnými potravinami zdraví? Pustil se proto do mnohaletého výzkumu zdravého… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.