Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy o zdravé stravě Nutriční kompas

Novinář Bas Kast se o zdravou stravu začal zajímat poté, co se po kolapsu ocitl v nemocnici. Přečetl si mnoho seriózních vědeckých studií a vytvořil podle nich publikaci, která vám poskytne důležité informace o tom, jak by měl vypadat ideální jídelníček.

Ideální jídelníček pro vaše zdraví

Když vědecký novinář Bas Kast krátce po čtyřicítce zkolaboval, stanul tváří v tvář otázce: Zničil si nevhodnými potravinami zdraví? Pustil se proto do mnohaletého výzkumu zdravého stravování, jehož výsledkem je Nutriční kompas – průvodce nejdůležitějšími poznatky o ideální skladbě jídelníčku. Dozvíte se, které potraviny dokáží omladit, co jedí dlouhověké národy, co organismu vůbec neprospívá a mnoho dalšího.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím XYZ
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Nutriční kompas.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Soutěž již byla ukončena. Vyhodnocení zveřejníme co nejdříve.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNutriční kompas (Kast, Bas)
Bestsellerový průvodce světem zdravého stravování Když vědecký novinář Bas Kast krátce po čtyřicítce zkolaboval, stanul tváří v tvář otázce: Zničil si nevhodnými potravinami zdraví? Pustil se proto do mnohaletého výzkumu zdravého… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.