Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Smrtící bílá

Vražda, kterou by měl vyšetřovat Cormoran Strike, se udála už před několika lety, ale něco v chování mladého Billyho detektiva přesvědčí, aby se pokusil najít jejího pachatele. Bude to těžké, ale kdo jiný by měl případ vyřešit než věhlasný detektiv Strike?

Pátrání po dávno ztracených důkazech


„Viděl jsem, jak zabili dítě.“ S těmito slovy jednoho dne navštíví utrápený mladý muž soukromého detektiva Cormorana Strika a prosí ho o vyšetření zločinu, jehož byl údajně svědkem v dětství. Třebaže je mladík zjevně nevyrovnaný, jeho příběh zní věrohodně. Než ho ale detektiv stihne vyslechnout, muž v panice uteče. Strike a jeho společnice Robin se pustí do složitého vyšetřování, které je zavede do zákulisí britského parlamentu i do světa temných rodinných tajemství.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Kniha Zlín
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Smrtící bílá.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1439 tipů.

Kdo vyhrál?

Standa1194 (1440), allebra (1441), luba (1441)

Správná odpověď

Jak byla spáchána vražda, kterou viděl Billy jako malý?
Dítě bylo uškrceno.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSmrtící bílá (Galbraith, Robert)
„Viděl jsem, jak zabili dítě.“ S těmito slovy jednoho dne navštíví utrápený mladý muž soukromého detektiva Cormorana Strika a prosí ho o vyšetření zločinu, jehož byl údajně svědkem v dětství.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.