Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Ochráním tě

Služební cesta do Paříže se pro Niamh Macfarlaneovou stane noční můrou poté, co se stane svědkem výbuchu auta, ve kterém odjel její manžel Ruairidh se svou údajnou milenkou. Kdo na něj nachystal smrtící léčku a proč?

Z pařížských ulic do drsné přírody ostrova Lewis


Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní oděvní značku Ranish Tweed. Když se společně vypraví na služební cestu do Paříže, Niamh se nečekaně dozví o manželově poměru s ruskou módní návrhářkou. Vzápětí se stane svědkem toho, jak Ruairidh i s milenkou zahyne při výbuchu bomby. Zatímco se pařížští policisté a jejich skotští kolegové pouštějí do vyšetřování, Niamh se v žalu vrací domů na ostrov Lewis.

Niamh se začne probírat vzpomínkami na svůj život s Ruairidhem a zoufale se snaží odhalit, kdo by proti jejímu manželovi mohl něco mít. Francouzská policie mezitím vyloučí možnost teroristického útoku a přikloní se k vraždě. Hlavní podezřelé se na ostrov Lewis vydává sledovat vyšetřovatelka Sylvie Braqueová.

Jedna žena se zaobírá minulostí, druhá je ponořena do vyšetřování. Obě se však postupně přibližují k nepříteli s vražednými úmysly.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Ochráním tě.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte pátrání po pravdě na ostrově LewisDo soutěže bylo odesláno 492 tipů.

Kdo vyhrál?

Fanda82 (495), maximo (496)

Správná odpověď

Jak se jmenuje Ruairidhova milenka?
Irina Větrovová.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOchráním tě (May, Peter)
Nespoutaná a drsná krása ostrova Lewis se prolíná s oslnivým světem pařížské módy. Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní oděvní značku Ranish Tweed. Když se společně vypraví na… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.