Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 audioknihy Rudá volavka

Dominika chtěla být baletkou, ale osud si pro ni nachystal jinou kariéru. Díky své sebekázni a vůli je totiž ideální jako volavka a špionka pro ruské tajné služby. Při výcviku ji však nepřipravili na to, že by se při nasazení mohla zamilovat.

Baletka s výcvikem tajných služeb

Současné Rusko. Krásná a talentovaná baletka Dominika Jegorovová je donucena předčasně ukončit kariéru a její život najednou ztratil smysl. Její sebekázně a obrovské vůle si všimne strýček, který pracuje u ruských tajných služeb, a Dominiku naverbuje. Ta ale vůbec netuší, do jakého kolotoče lží, konspirací, a hlavně do jakého nebezpečí se dostala.

Projde speciálním výcvikem pro volavky, sexuální špionky, a nakonec je nasazena na Nathaniela Nashe, agenta CIA, který v Rusku operuje. Nejprve spolu vedou špionský souboj, nakonec ale budou bojovat i se vzájemnými city. A Nate musí Dominiku přesvědčit, že on je ten, komu by měla věřit.

Více o této audioknize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát audioknihu Rudá volavka.

Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu Audiotéka.cz nebo zde.

Soutěžní otázka

Jak dlouho pracoval Jason Mattews u CIA?

Třicet jedna let.
Třicet dva let.
Třicet tři let.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRudá volavka ( Mattews, Jason)
Audiokniha

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.