Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 detektivní thrillery Okrsek VIII

Tělo mladého muže, které se mělo nacházet podle textové zprávy na náměstí Republiky, z místa činu někdo odvezl. Viděl to pouze malý chlapec, který se tak stává jediným svědkem případu. Bude jeho pomoc ale stačit k odhalení vraha?

Případ s jediným svědkem


Balthazar Kovacs je romský detektiv z budapešťského oddělení vražd. Právě když pije svůj první šálek kávy, obdrží tajemné textové zprávy. Jsou to jen tři slova: „26, náměstí Republiky“, a fotografie. Fotografie ukazuje tělo třicátníka, ležícího na zádech s očima otevřenýma, napůl pokrytého cihlami a prachem. Adresa – někdejší ústředí komunistické strany, což bylo kdysi jedno z nejvíce obávaných míst v zemi.

Ale když Kovacs přijde na náměstí Republiky, tělo je pryč a jeho jediným svědkem je malý cikánský kluk, který viděl mrtvolu v neoznačené dodávce.

Následné vyšetřování zavede Kovacse hluboko do podsvětí Budapešti, do míst, která zůstávají běžným návštěvníkům skryta, a dostává se na stopu rozsáhlé korupce, která sahá až do vládních kruhů.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Pavel Dobrovský – BETA
vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Okrsek VIII.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1002 tipů.

Kdo vyhrál?

kriszpin (1002), Sona (1002), italka (1002)

Správná odpověď

Kolik stran má kniha Okrsek VIII?
Méně než tři sta sedmdesát.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeOkrsek VIII (Le Bor, Adam)
Balthazar Kovacs je romský detektiv z budapešťského oddělení vražd. Právě když pije svůj první šálek kávy, obdrží tajemné textové zprávy. Jsou to jen tři slova: „26, náměstí Republiky“, a fotografie.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.