Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 detektivní romány Sněžný měsíc

Josef Bergman přijíždí do Beskyd, aby zde vyšetřil vraždu realitní makléřky Olgy. Její případ by mohl souviset se smrtí jiné agentky, která byla zabita v Praze. Ale podaří se vyšetřit, kdo má obě ženy na svědomí a jaký měl motiv?

Kdo vraždil na beskydské samotě?


Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě v Beskydech před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik měsíců po vraždě jiné makléřky. Oba případy spojují podobné okolnosti, a navíc se zavražděné ženy mohly znát.

Kriminalista Josef Bergman proto odjíždí do hor a pátrá mezi místními obyvateli. Není to však jednoduché, protože obyvatelé horských samot jsou nedůvěřiví a uzavření a spousta z nich má tajemství, o která se s Bergmanem rozhodně dělit nechtějí.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Motto
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Sněžný měsíc.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1348 tipů.

Kdo vyhrál?

cyril (1348), JANA2 (1348), Zdenek8 (1350)

Správná odpověď

Za kterou knihu neobdržela Michaela Klevisová Cenu Jiřího Marka?
Za knihu Zlodějka příběhů.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSněžný měsíc (Klevisová, Michaela)
Josef Bergman vyšetřuje vraždu v Beskydech Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě v Beskydech před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik měsíců po vraždě jiné… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.