Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 fantasy knihy Furyborn

Během tisíce let se ze Sluneční královny Rielle stala pouze postava z legend, ale Eliana Ferracorová se brzy přesvědčí, že její moc stále trvá a navíc s ní má mnoho společného. Podaří se jim konečně zvítězit v zuřivé válce a zachránit tak svět před zkázou?

Jak ukončit několik tisíciletí dlouhou válku


Když asasíni napadnou jejího nejlepšího přítele, korunního prince, Rielle Dardennová udělá vše pro to, aby ho zachránila, čímž odhalí svoji schopnost ovládat všech sedm živelných kouzel. Jedinými osobami, jež by takovou mocí měly vládnout, jsou královna světla a královna krve. Rielle musí podstoupit sedm zkoušek, které její moc prověří a prokážou, že ona je Sluneční královna. Pokud jimi neprojde, popraví ji… tedy pokud během zkoušky nezemře sama.

O tisíc let později je pro lovkyni odměn Elianu Ferracorovou legenda o královně Rielle jen pouhou pohádkou. Když Impérium Nesmrtelných dobude její království, Eliana pojme násilí za své, aby tak ochránila svou rodinu. Věří, že je nedotknutelná – do doby, než zmizí její matka. Ve snaze najít ji se připojí k veliteli rebelů na nebezpečnou misi a pochopí, že zlo v srdci impéria je hrozivější, než si kdy dovedla představit.

Zatímco Rielle s Elianou bojují ve vesmírné válce, která se táhne už po několik tisíciletí, jejich příběhy se protnou a šokující spojitosti mezi nimi nakonec rozhodnou o osudu jejich světa – a jich samotných.

Ve spolupráci se značkou King Cool
patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Furyborn.


knihydobrovsky-logo

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o příběh dvou odvážných bojovnicDo soutěže bylo odesláno 698 tipů.

Kdo vyhrál?

ekov (701), jedla (701)

Správná odpověď

Kolik pokračování bude mít kniha Furyborn?
Dva díly.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeFuryborn (Legrand, Claire)
Dvě mladé ženy, které od sebe dělí mnoho staletí a v jejichž rukou leží moc zachránit svět… Nebo jej odsoudit k záhubě. Když asasíni napadnou jejího nejlepšího přítele, korunního prince, Rielle… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.