Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Den, kdy se to stalo

Když se Maggie probere z kómatu, nepřeje si nic jiného, než vidět tváře svých blízkých. Místo toho se však dozvídá, že její dcera zemřela a manžel je od jejího pohřbu nezvěstný. Maggie však má pocit, že zde něco nesedí. Podaří se jí zjistit pravdu?

Probuzení do noční můry

Šedesát vteřin poté, co se Maggie probere z kómatu, si nepřeje nic jiného, než aby do něj znovu upadla. Aby nemusela žít s vědomím toho, co jí právě oznámila policie: že její dcera Elspeth je mrtvá.

Podle policie ji nechala zamčenou v autě, které pak sjelo do řeky a Elspeth se utopila, uvězněná na zadním sedadle. Maggie si vůbec nic nepamatuje. Když však požádá o setkání se svým manželem Seanem, dostane se jí informace, že zmizel. Prý byl naposledy spatřen v den dceřina pohřbu.

Co se skutečně tehdy u řeky stalo? Kam se Sean poděl? A proč se Maggie stále nemůže zbavit tušení, že Elspeth je naživu?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Den, kdy se to stalo.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o drsné probrání z kómatu

Soutěžní otázka

Čím jsou rodiče Nualy Ellwood?

Hudebníci.
Novináři.
Vojáci.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDen, kdy se to stalo (Ellwood, Nuala)
Šedesát vteřin poté, co se Maggie probere z komatu, si nepřeje nic jiného, než aby do něj znovu upadla. Aby nemusela žít s vědomím toho, co jí právě oznámila policie:… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.