Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Den, kdy se to stalo

Když se Maggie probere z kómatu, nepřeje si nic jiného, než vidět tváře svých blízkých. Místo toho se však dozvídá, že její dcera zemřela a manžel je od jejího pohřbu nezvěstný. Maggie však má pocit, že zde něco nesedí. Podaří se jí zjistit pravdu?

Probuzení do noční můry


Šedesát vteřin poté, co se Maggie probere z kómatu, si nepřeje nic jiného, než aby do něj znovu upadla. Aby nemusela žít s vědomím toho, co jí právě oznámila policie: že její dcera Elspeth je mrtvá.

Podle policie ji nechala zamčenou v autě, které pak sjelo do řeky a Elspeth se utopila, uvězněná na zadním sedadle. Maggie si vůbec nic nepamatuje. Když však požádá o setkání se svým manželem Seanem, dostane se jí informace, že zmizel. Prý byl naposledy spatřen v den dceřina pohřbu.

Co se skutečně tehdy u řeky stalo? Kam se Sean poděl? A proč se Maggie stále nemůže zbavit tušení, že Elspeth je naživu?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Den, kdy se to stalo.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o drsné probrání z kómatuDo soutěže bylo odesláno 1769 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Kahomar (1769), Fiffinka (1772), Marse1404 (1777)

Správná odpověď

Čím jsou rodiče Nualy Ellwood?
Novináři.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDen, kdy se to stalo (Ellwood, Nuala)
Šedesát vteřin poté, co se Maggie probere z komatu, si nepřeje nic jiného, než aby do něj znovu upadla. Aby nemusela žít s vědomím toho, co jí právě oznámila policie:… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.