Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Město ztracených

Casey Duncanové se dlouhá léta dařilo tajit, že zastřelila svého bývalého přítele, ale nikdy se s touto temnou kapitolou své minulosti nevyrovnala. A ve městě Rockton plném roztodivných existencí rozhodně nebude jediná, kdo spáchal zločin a před ostatními něco skrývá.

Město plné tajemství


Casey Duncanové je osmnáct, studuje na policejní akademii a těší se, jak si splní sen stát se policistkou a vyšetřovat ty nejzapeklitější případy. Ale jediný večer jí změní život navždy. Ji a jejího přítele Blainea přepadne pouliční gang. Blaine uteče, ale Casey skončí v kómatu a prodělá dlouhé léčení. Znovu se setkává s Blainem a ve vypjatém okamžiku ho zastřelí. Kromě terapeutů přizná svůj čin pouze kamarádce Dianě.

Po letech je z Casey úspěšná policistka, řeší ty nejzávažnější násilné zločiny a vypadá to, že se vyrovnala se vším, co ji potkalo. Má přítele, pomáhá Dianě, kterou pronásleduje násilnický bývalý manžel, a věnuje se hlavně práci, dokud nepřijde Diana s tím, že se doslechla o městě Rockton, jež přijímá lidi na útěku, kteří se potřebují zbavit dosavadního života. A to Dianu láká, takže přemluví Casey, aby si o pobyt v tomto městě zažádaly obě.

Znamená to život uprostřed kanadské divočiny, v podmínkách prvních osadníků, s minimem moderních vymožeností. Ale i v tak malé a odloučené komunitě, kde každý má nějaké temné tajemství, dochází ke zločinům, a tak se Casey ihned ujímá práce detektiva a začne vyšetřovat nejen vraždu, ale i podivná zmizení.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Vyšehrad
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Město ztracených.


vysehrad_albatros-media

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1181 tipů.

Kdo vyhrál?

magic11 (1184), An (1184), volta (1185)

Správná odpověď

Kde žije Kelley Armstrong?
V Ontariu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMěsto ztracených (Armstrong, Kelley)
Casey Duncanové je osmnáct, studuje na policejní akademii a těší se, jak si splní sen stát se policistkou a vyšetřovat ty nejzapeklitější případy. Ale jediný večer jí změní život navždy.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.