Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 elektronické fantasy knihy Kletba krve

Vydejte se na výpravu do znojemského podzemí, během které vám bude běhat mráz po zádech. Skrývá se v něm totiž utajený svět plný tajemství. Vyřeší hlavní hrdina Karel záhadu skrytého bludiště a zachrání osazenstvo soukromé školy?

Utajený svět


Dospívající Karel nikdy nepocítil strach. Po svém dědovi zdědil vášeň pro hledání pokladů. Jedné noci vyrazí se svým mladším bratrem na nebezpečnou výpravu do znojemského podzemí. Tím uvede do pohybu události, které navždy změní jeho život. Karla pronásledují zlé sny a opakující se amnézie.

Po čase navštěvuje soukromou internátní školu. Společně se svými přáteli pátrá Karel po zmizelých studentech, přitom zjistí pečlivě střežené tajemství školy a narazí na utajený svět, který se skrývá za diplomatickou imunitou vzdělávací organizace. Karel pomáhá chránit osazenstvo školy a dostane druhou šanci, aby napravil, co před lety způsobil. Vyřeší záhadu bludiště i zmizelých premiantů?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s autorkou Martinou Hohenberger vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát elektronickou knihu Kletba krve.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 642 tipů.

Kdo vyhrál?

ALk (643), Maskot (646), jedla (648)

Správná odpověď

Jak se jmenuje hlavní postava románu celým jménem?
Karel Devor.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKletba krve (Hohenberger, Martina)
Elektronická kniha
Dospívající Karel nikdy nepocítil strach. Po svém dědovi zdědil vášeň pro hledání pokladů. Jedné noci vyrazí se svým mladším bratrem na nebezpečnou výpravu do znojemského podzemí. Tím uvede do pohybu… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.