Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 dětské knihy Doktor Proktor a vana času

Vana času, vynález doktora Proktora, funguje na první pokus skvěle. Ovšem brzy se ukáže, že to má přeci jen háček – cestovat se dá asi jen jedním směrem, protože doktor uvízl v minulosti. Pomůže mu Líza Pedersenová s Bulíkem?

Rozmočená pohlednice


Zběsilá jízda časem v zábavném a napínavém pokračování příběhu o doktoru Proktorovi.

Doktor Proktor se vydává do Paříže, aby znovu našel svou dávnou lásku, Julietu Margarínovou. V poštovní schránce Lízy Pedersenové v Dělové ulici se jednoho dne objeví zvláštní pohlednice. Je od doktora Proktora. Líze a Bulíkovi se nakonec podaří vzkaz rozluštit a zjišťují, že doktor Proktor se bez jejich pomoci nemůže dostat nazpět z minulosti. Proč je ale jeho zpráva šifrovaná? Hrozí mu nějaké nebezpečí?

Doktorovi věrní přátelé se brzy ocitají v Paříži, kde potkávají Julietu. Tyto bývalé hrdličky se musely před téměř čtyřiceti lety rozdělit za velmi dramatických okolností a doktor Proktor nyní vyrazil za pomoci svého starého vynálezu, vany času, do minulosti, aby změnil chod tehdejších událostí. Nepodařilo mu však vrátit do přítomnosti a jediné, co vyplavalo z vany, u které na něj Julieta čekala, byla pohlednice adresovaná Líze. Nezbývá tedy nic jiného, než aby Líza s Bulíkem podnikli svou životní koupel a vyrazili do minulosti na pomoc doktoru Proktorovi.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Doktor Proktor a vana času.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte zběsilou jízdu do minulosti ve vaně časuDo soutěže bylo odesláno 962 tipů.

Kdo vyhrál?

Padme66 (962), Jirkam (962), ERBEN (963)

Správná odpověď

Kam schoval doktor Proktor klíč od laboratoře?
Pod rohožku.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDoktor Proktor a vana času (Nesbø, Jo)
Zběsilá jízda časem v zábavném a napínavém pokračování příběhu o doktoru Proktorovi. Doktor Proktor se vydává do Paříže, aby znovu našel svou dávnou lásku, Julietu Margarínovou. V poštovní schránce Lízy Pedersenové… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.