Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 6 balíčků cen s příběhy O Nelince

V Kouzelnálii se nejen splní všechna přání, ale žije zde také mnoho zajímavých obyvatel. Seznamte se s nimi v dobrodružných příbězích šestileté Nelinky a jejího plyšového kamaráda Zajdy, kteří se v této pohádkové zemi naučí nejen létat.

Nelinka a strom zázraků

Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat.

Společně se svým plyšovým Zajdou, který ožívá, když se dospělí nedívají, se ocitne v zemi, o níž se zdá dětem i dospělým. V zemi splněných přání, kde každý dělá, co ho baví a nikdo nepřeje nikomu nic zlého.

Nelinka i Zajda se budou koupat ve sladkých mracích, pochutnají si na hoře z čokolády, ale hlavně budou LÉTAT.

Nelinka a Jezero nádherných ploutví

Kniha pro děti a pro radost. Dobrodružství šestileté Nelinky a jejího plyšového zajíce, který ožívá, když se dospělí nedívají, vás zavede do kouzelné země, kde je možné úplně vše. Tentokrát k Jezeru nádherných ploutví. Hlavní hrdinové budou nejen létat, ale také dýchat pod vodou a poznávat jezerní svět. Potkají nejbarevnější housenku na světě, jezerní víly, moudrého skřítka, který chodí po vodě i obrovské sumce.

Nelinka a strom zázraků – Audiokniha na CD

Audiokniha vypráví kouzelný příběh, který probouzí v dětech fantazii a víru v sebe.

Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka se touží naučit létat. Jednoho dne se svým plyšovým Zajdou, který ožívá, když se dospělí nedívají, ocitne v zemi splněných přání, kde se její přání konečně splní.

Nahrávka vznikla podle stejnojmenné knihy, Nelinka a strom zázraků, vydané nakladatelstvím LIKA KLUB (2014).

Nelinka a Jezero nádherných ploutví – Audiokniha na CD

Poleťte s námi na dobrodružnou výpravu k Jezeru nádherných ploutví. Do Kouzelnálie, kde se plní sny a tajná přání. Budeme dýchat pod vodou, potkáme nejbarevnější housenku na světě, jezerní víly, moudrého skřítka, který chodí po vodě, i obrovské sumce.

Nahrávka vznikla podle stejnojmenné knihy, Nelinka a Jezero nádherných ploutví, vydané nakladatelstvím LIKA KLUB (2015).

Další informace si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s paní Kristinou Hummelovou vám přinášíme soutěž,
ve které šest z vás může vyhrát balíček cen s příběhy O Nelince.

Tři výherci získají knihu Nelinka a strom zázraků společně s audioknihou Nelinka a Jezero nádherných ploutví na CD a další tři výherci obdrží tištěnou verzi titulu Nelinka a Jezero nádherných ploutví a audioknihu Nelinka a strom zázraků.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Soutěžní otázka

Na jednom z obrázků (ukázky z knihy) leží vedle Nelinky na peci…?

kočka
Zajda
nikdo, Nelinka je na peci sama

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNelinka a strom zázraků (Hummelová, Kristina)
Kniha o létání a splněných přáních
Tato létací kniha je o všem, co si děti přejí zažít. Vypráví kouzelný příběh, který probouzí v dětech fantazii a víru v sebe. Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka je odvážná, trochu… více

zobrazit info o knizeNelinka a Jezero nádherných ploutví (Hummelová, Kristina)
Audiokniha na CD
Poleťte s námi na dobroudružnou výpravu k Jezeru nádherných ploutví. Do Kouzelnálie, kde se plní sny a tajná přání. Budeme dýchat pod vodou, potkáme nejbarevnější housenku na světě, jezerní víly,… více

zobrazit info o knizeNelinka a Jezero nádherných ploutví (Hricová, Marta – Hummelová, Kristina)
Pokračování příběhu o létání a splněných přáních

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.