Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 6 balíčků cen s příběhy O Nelince

V Kouzelnálii se nejen splní všechna přání, ale žije zde také mnoho zajímavých obyvatel. Seznamte se s nimi v dobrodružných příbězích šestileté Nelinky a jejího plyšového kamaráda Zajdy, kteří se v této pohádkové zemi naučí nejen létat.

Nelinka a strom zázraků


Tato létací kniha je o všem, co si děti přejí zažít. Vypráví kouzelný příběh, který probouzí v dětech fantazii a víru v sebe.

Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka je odvážná, trochu zbrklá a hodně zvědavá šestiletá holka, která má v plánu procestovat svět a jediné, co ji zajímá, je naučit se létat.

Společně se svým plyšovým Zajdou, který ožívá, když se dospělí nedívají, se ocitne v zemi, o níž se zdá dětem i dospělým. V zemi splněných přání, kde každý dělá, co ho baví a nikdo nepřeje nikomu nic zlého.

Nelinka i Zajda se budou koupat ve sladkých mracích, pochutnají si na hoře z čokolády, ale hlavně budou LÉTAT.

Nelinka a Jezero nádherných ploutví


Kniha pro děti a pro radost. Dobrodružství šestileté Nelinky a jejího plyšového zajíce, který ožívá, když se dospělí nedívají, vás zavede do kouzelné země, kde je možné úplně vše. Tentokrát k Jezeru nádherných ploutví. Hlavní hrdinové budou nejen létat, ale také dýchat pod vodou a poznávat jezerní svět. Potkají nejbarevnější housenku na světě, jezerní víly, moudrého skřítka, který chodí po vodě i obrovské sumce.

Nelinka a strom zázraků – Audiokniha na CD


Audiokniha vypráví kouzelný příběh, který probouzí v dětech fantazii a víru v sebe.

Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka se touží naučit létat. Jednoho dne se svým plyšovým Zajdou, který ožívá, když se dospělí nedívají, ocitne v zemi splněných přání, kde se její přání konečně splní.

Nahrávka vznikla podle stejnojmenné knihy, Nelinka a strom zázraků, vydané nakladatelstvím LIKA KLUB (2014).

Nelinka a Jezero nádherných ploutví – Audiokniha na CD


Poleťte s námi na dobrodružnou výpravu k Jezeru nádherných ploutví. Do Kouzelnálie, kde se plní sny a tajná přání. Budeme dýchat pod vodou, potkáme nejbarevnější housenku na světě, jezerní víly, moudrého skřítka, který chodí po vodě, i obrovské sumce.

Nahrávka vznikla podle stejnojmenné knihy, Nelinka a Jezero nádherných ploutví, vydané nakladatelstvím LIKA KLUB (2015).

Další informace si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s paní Kristinou Hummelovou vám přinášíme soutěž,
ve které šest z vás může vyhrát balíček cen s příběhy O Nelince.


Tři výherci získají knihu Nelinka a strom zázraků společně s audioknihou Nelinka a Jezero nádherných ploutví na CD a další tři výherci obdrží tištěnou verzi titulu Nelinka a Jezero nádherných ploutví a audioknihu Nelinka a strom zázraků.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 1263 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

zurekpetr (1263), janani (1263), Fanny (1264), kratol (1265), a.k (1268), Trombaron (1268)

Správná odpověď

Na jednom z obrázků (ukázky z knihy) leží vedle Nelinky na peci…?
Zajda
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNelinka a strom zázraků (Hummelová, Kristina)
Kniha o létání a splněných přáních
Tato létací kniha je o všem, co si děti přejí zažít. Vypráví kouzelný příběh, který probouzí v dětech fantazii a víru v sebe. Hlavní hrdinka dobrodružného příběhu Nelinka je odvážná, trochu… více

zobrazit info o knizeNelinka a Jezero nádherných ploutví (Hummelová, Kristina)
Audiokniha na CD
Poleťte s námi na dobroudružnou výpravu k Jezeru nádherných ploutví. Do Kouzelnálie, kde se plní sny a tajná přání. Budeme dýchat pod vodou, potkáme nejbarevnější housenku na světě, jezerní víly,… více

zobrazit info o knizeNelinka a Jezero nádherných ploutví (Hricová, Marta – Hummelová, Kristina)
Pokračování příběhu o létání a splněných přáních
Kniha pro děti a pro radost. Dobrodružství šestileté Nelinky a jejího plyšového zajíce, který ožívá, když se dospělí nedívají, vás zavede do kouzelné země, kde je možné úplně vše. Tentokrát… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.