Nakladatel: Zoner Press

Související články

Inspirace pro volný čas

hobbies-kutilstvi

V posledním roce jsme všichni trávili více času v domácím prostředí a hledali tak nové inspirace, jak zahnat nudu. Někteří zvelebovali své okolí, jiní se věnovali ručním pracím a další zase rozvíjeli vlastní kreativitu. Ať tak či tak, v dnešních tipech si tu „svoji“ knihu najde téměř každý.

Vyrazte do přírody

Knizni tipy_S knihami do prirody

S dnešními tipy se vydáme poznávat přírodu, která nemusí být vždy jen za hranicemi velkoměst, ale i přímo v nich. Budeme pozorovat ptactvo, učit se fotografovat krajiny a dopřejeme v ní více svobody i našim dětem.

Motivace pro každého

motivace-pro-kazdeho

Nevíte, jak bojovat se strachem nebo prokrastinací? Zaháníte úzkosti přehnanou péčí o domácnost? Nebo jen chcete lépe pracovat se svou životní energií, ale moc nevíte, jak na to? Dnes si na některé z otázek odpovíme za pomoci knih o seberozvoji a motivaci.

Zasoutěžte si o realistický román o válce se zombie

svetova-valka-z-perex

Máte rádi horory nebo filmy s tématikou zombie apokalypsy? V tom případě vám nesmí v knihovně chybět kniha Maxe Brookse, která je natolik realisticky napsaná, že si chvílemi nebudete jisti, jestli je to opravdu jen fikce.

Napínavý horor a sci-fi

Napeti s nadechem nadprirozena

V dnešních tipech jsme si pro vás připravili dva hororové a dva sci-fi romány. Potěšen bude každý, kdo má rád tajuplnou a napínavou četbu, jež ho zavede do vzrušujících a dalekých světů.

Motivace pro všední den

motivace-pro-vsedni-den

Seberozvoj a motivace jsou slova, která se mezi lidmi těší velké popularitě. Kdo by nechtěl být lepším a úspěšnějším člověkem? Pojďme společně dosáhnout vysokých cílů spolu se dvěma muži, kteří se rozhodli odhalit svá tajemství.

Jak na skvělé portréty

portret-kreativne

Chcete fotit portréty, ale nevíte, jak na to? Díky nové knize slavného fotografa se naučíte, jak oslovovat lidi, čím vyplnit kompozici a jak si nastavit fotoaparát, aby nedocházelo ke zbytečným nedokonalostem.

Naučte se něco nového

naucte-se-neco-noveho

S jarním počasím přichází nejen více slunečných dnů, ale také chuť zase něco dělat. Jste kutil a už vás svrbí ruce? Či snad plánujete konečně vytáhnout foťák, který leží od Vánoc ve skříni? Anebo jste věčně zavření doma a chcete zlepšit funkce mozku? Zkuste to s dnešními knihami…

Volný čas

obloha

Nevíte, co s volným časem? Koušete se nudou a rozptýlení je v nedohlednu? S tou správnou knihou porazíte nudnou šeď v okamžiku. Dětští čtenáři mohou sáhnout po zpěvníku či tvořit vlastní příběhy díky Fantazníku, zatímco dospělí mohou zapracovat na své kondici či vycvičit psa.

Ze života

tipy-ze-zivota-nahled

Dnes vám představíme knihy, které vás vytrhnou ze stereotypu a pozvou vás na cestu za dobrodružstvím. To bývá i tisíce kilometrů vzdálené, ale mnohdy naopak čeká blíž, než si myslíme – někdy není potřeba ani překročit hranice vlastního bytu.