Nakladatel: Zoner Press

Související články

Inspirace pro volný čas

Zamereno-na-fotografie-perex

Volný čas trávíme každý jinak. Někdo rád relaxuje na zahradě či si zajde fotit do přírody, někdo jde na procházku se svým psem a jiný sní o první napsané knize. Ať už je vaše záliba jakákoliv, určitě vás potěšíme dnešními tipy, kde najdete plno námětů pro aktivity ve vašem volném čase.

Zasoutěžte si o hororový střet dvou světů

devoluce-perex

Přestože v Greenloopu měli lidé k dispozici nejmodernější technologie, nikdo jim nedokázal pomoci – po výbuchu sopky zůstali odříznuti od civilizace. A jak se brzy ukáže, nedostatek potravin bude paradoxně jejich nejmenším problémem.

Konec světa na dohled…

Tipy_Hvezdna pechota_Negalyod_Devoluce

V dnešních tipech na vás čekají postapokalyptické, hororové i sci-fi příběhy v rozličných podobách a s těmi nejzajímavějšími náměty, jaké si jen lze představit. Do jakého světa se vypravíte vy?

Čas pro koníčky

zelenina-zahrada-2

Podzim bývá ideální dobou, kdy se můžeme věnovat vlastním koníčkům. Dovolené už jsou za námi a Vánoce ještě daleko. Vyrazte za tím, co máte rádi. A jestli to je zahrada, příprava dobrého jídla nebo kreativní výtvarná činnost, určitě si vyberete z dnešních knižních tipů.

Jak na to

cesta

Vyznat se v současném světě je občas hodně náročné. Je proto jasné, že občas potřebujeme pomoci, potřebujeme, aby nám někdo ukázal cestu, kudy se vydat. A nemusí jít jenom o osobní život, nýbrž i o profesní. Dnešní knižní tipy vám ukážou, jak na to.

Jak žít lépe, déle a úspěšně

jak-zit-lepe-dele-uspesne

Každý z nás by chtěl být šťastný. Jenomže jak na to? Někomu stačí být zdravý, jinému zase pomáhá duševní hygiena a ostatní potřebují úspěch. Dnes si tedy ukážeme od každého něco. Zpomalíme stárnutí, rozebereme si motivaci a nakonec si povíme příběhy lidí, kteří stojí za úspěšnými firmami.

Získejte průvodce světem Manga postaviček

manga-manie-perex

Líbí se vám Manga postavičky a rádi byste se je naučili nakreslit? Máme pro vás knihu, se kterou to bude hračka. Nabízí totiž řadu návodů a tipů, jak docílit toho, aby vaše kresby vypadaly profesionálně a měly šmrnc.

Náměty pro volný čas

namety-pro-volny-cas

Máte hodně volného času a nevíte, jak s ním naložit? A nepřemýšleli jste někdy o tom, že si pořídíte dron? Nebo máte doma věci, které čekají, až je konečně vyhodíte? A jak vám to jde s tužkou nebo s jehlou? S našimi tipy využijete nejen každé volné minuty, ale také zhodnotíte zdánlivě nepotřebné věci.

Ruční práce pro volný čas – inspirace na dovolenou

Tvorive knihy

Léto je tu a s ním i čas dovolených. Pokud máte blízko k ručním pracím, určitě vás potěší dnešní knižní tipy – představíme si totiž hned šest knížek, které přináší plno inspirace pro volný čas. A máme tu od každého něco: přes tkaní, vyřezávání ze dřeva a drátkování až po kreslení a tvůrčí psaní.

Inspirace pro volný čas

hobbies-kutilstvi

V posledním roce jsme všichni trávili více času v domácím prostředí a hledali tak nové inspirace, jak zahnat nudu. Někteří zvelebovali své okolí, jiní se věnovali ručním pracím a další zase rozvíjeli vlastní kreativitu. Ať tak či tak, v dnešních tipech si tu „svoji“ knihu najde téměř každý.