Nakladatel: Pohádkov s.r.o.

Pohádkov s.r.o. je rodinné vydavatelství, které v roce 2016 založil David Čechura pro knížky svého otce Daniela Čechury. Společnost je pojmenovaná podle Danielovi prvotiny, povídkové knížky pro malé děti Pohádkov.


www.pohadkov.com


Pohádkov s.r.o. - Nejnovější knihy

knihaŠkolákov knihaČeho se bojí zubař

Pohádkov s.r.o. - Související články

Dušičky

Cechura_Dusicky

Počátkem listopadu přijdou Dušičky, den vzpomínek na zemřelé. Hřbitovy se zaplní i živými. Ti zbaví do večera hroby spadaného listí, přiloží květinu a zapálené svíčky si v lucerničkách poklidně mihotají.

Stáří

Cechura_Stari

Člověk přijde domů, podívá se do zrcadla a zjistí, že už je to tady. Bohužel se nejedná o další sametovou revoluci, ale o stáří. Do tohoto okamžiku si myslíte, že se vás to netýká, ale váš vrásčitý obraz tvrdou realitu odhalí. Uvědomíte si: „Stáří je tu“.

Počasí

Cechura_Pocasi

Počasí je věčné a stále nejběžnější konverzační téma. Mluví a píše se o něm nepřetržitě už od nepaměti. Má své vrtochy a některé jeho extrémy byly zaznamenány i v Bibli.

Žebříček

Cechura_Zebricek

Žebříčky najdeme ve všech oborech: ekonomice, sportu, popularitě, úspěšnosti a prostě všude. Mě zaujala myšlenka mého postavení na rodinném žebříčku vzhledem k jeho momentálně žijícím členům.

Kurýrování

Cechura_Kuryrovani

V šedesáti pěti letech se ze mě stal donašeč. A to expresní. Nedonáším nic na lidi, ale něco lidem. Jsem totiž kurýr, a to expresní.