Nakladatel: Plot

Související články

Tipy na výlety

Tipy_Velehrad_Kudy kam

Dnešní knižní tipy přinášejí dva průvodce pro vášnivé cestovatele, kteří chtějí lépe poznat krásy naší země. Za kouzelnou krajinou totiž nemusíte vyrážet až za hranice. Objevujte malebná zákoutí Čech a Moravy.

Sci-fi z Čech i ze světa

sci-fi uvod (1)

Prozkoumejte spolu s námi pondělní knižní tipy, které tentokrát přinášejí novinky ze žánru sci-fi a fantasy. Najdete mezi nimi i dva komiksy, které jistě neosloví pouze mládež, ale ocení je každý, kdo má toto obrázkové čtení v oblibě. Tak pojďme na to!

Cestování včera i dnes

zazitkove-cestovani

Dnešní knižní tipy se nesou ve znamení cestování. Bratři Šternberkové vás provedou západní Evropou, Octavio Paz vás zavede do Indie. Dále poznáte krásy Albánie a nezapomeneme ani na Českou republiku: konkrétně na hrady a zříceniny a místa spojená s pražskou hudební scénou.

Dopřejte svému psovi klid a vyrovnanost

klik a klid uvodni(1)

Kniha Klik a klid se může stát vaším oddaným rádcem ve výchově a výcviku vašeho čtyřnohého parťáka. Seznámí vás se zajímavými studiemi, ale hlavně s celou řadou cvičení, která pomohou nejenom vám, ale i vašim chlupatým miláčkům.

Magické toulky Českou republikou

magicka_mista_cech_a_moravy

Velký pátek má být dnem, kdy země vydává své poklady. Magdalena Wagnerová vám ve své knize Magická místa Čech a Moravy možná ukáže, kam se tento den vypravit. Snad tam najdete poklad, nebo jen dostanete námět na pěkný výlet. Kdo ví?…

Inspirace pro vaše cestování

tipy cestovani uvod

Dnes zaostříme na cestování. A ne jen tak ledajaké! Můžete se vydat na motorce napříč několika kontinenty, pokochat se krajinou z rozhleden nedaleko českých hranic, cestovat obytným autem nebo se vydat po stopách Napoleonovy armády. Kterou cestu si zvolíte, je jenom na vás.

Po Česku

uvod-krajiny

První jarní dny začínají prosvítat námrazou na našich oknech, nastal tak čas, abychom se opět nadechli a porozhlédli se po krajině okolo sebe. Křesla, teplé ponožky a dobré knihy na nás počkají doma. Jsou ale knihy, které je třeba si brát na výlety s sebou – dvě z nich si dnes představíme.

Napínavý začátek týdne

krimi-tipy-nahled

Začněte týden s dobrou detektivkou! Pondělní knižní tipy představí další skvělou krimi od Dominika Dána, vezmou vás na výpravu za Jantarovou komnatou a odhalí vám tajemství, které skrývá Tajná manželka.

Průvodci – různé světy pod drobnohledem

svetlo

Svět okolo nás je různorodý a nabízí tolik zajímavých věcí, až oči přecházejí. Dnes vám proto představíme průvodce, kteří vám pomohou se v některých oblastech zorientovat – ať už jde o cestování, náboženství, hmyz nebo třeba bojové umění. Stačí si vybrat, co vás zajímá.

Inspirace pro volný čas

Zamereno-na-fotografie-perex

Volný čas trávíme každý jinak. Někdo rád relaxuje na zahradě či si zajde fotit do přírody, někdo jde na procházku se svým psem a jiný sní o první napsané knize. Ať už je vaše záliba jakákoliv, určitě vás potěšíme dnešními tipy, kde najdete plno námětů pro aktivity ve vašem volném čase.