Nakladatel: Pavel Dobrovský – BETA

Související články

Tipy pro zdraví

zdravi-tipy-nahled

Dnešní tipy se ponesou ve znamení zdraví a celkového zlepšení vašeho života! První kniha se zabývá zrakem a očima. Autorka představuje různé metody, jak trénovat zrak či jak uvolnit oči. Druhá kniha se podrobně věnuje hormonům v lidském těle a jejich potenciálu zkvalitnit váš život. Přejeme inspirativní čtení!

Učit se od mistrů

Moestl_TajneUceniNinju

Každý den se potýkáme s nějakým konfliktem. Tu nám svou vůli diktuje nekompetentní nadřízený, jindy jsme v moci nevrlého úředníka. Nezřídka nás takový boj vyčerpá natolik, že se vzdáme svých snů. Rezignujeme. Ale nemuseli bychom. Proč se nepoučit z po generace budovaného systému přežití a cesty k úspěchu?

Převezměte zodpovědnost za svůj život

stastny-zivot

Následující knižní tipy vám dopomohou k radostnějšímu a vyrovnanějšímu životu. Ukážou vám, jak dosáhnout věcí, po kterých toužíte, jak ovládnout svůj negativní vnitřní hlas nebo jak převzít zodpovědnost za vlastní selhání.

Jak na lepší život

stastny-zivot

Máte problémy s komunikací s ostatními lidmi? Chtěli byste být zábavnými společníky? Nebo se prostě jen chcete cítit dobře a najít vnitřní klid? Pak si nenechte ujít dnešní knižní tipy, protože se zaměříme na vše uvedené a pomůžeme vám tak zlepšit život.

Napínavý pátek

thrillery-nahled

Páteční knižní tipy se nesou ve znamení napětí. Vybrali jsme pro vás čtyři knihy od známých i méně známých autorů, při jejichž čtení vás bude pořádně mrazit. Nechte se vtáhnout do děje a zažijte s hlavními hrdiny perné chvilky.

Inspirace na cestě za šťastným životem

osobnirozvoj

Chcete být v životě šťastní? Pokud ano, nenechte si ujít páteční knižní tipy. Představíme vám několik knih, ze kterých načerpáte inspiraci na šťastný život. Zbavíte se svých strachů, srovnáte si priority a také se naučíte druhým omluvit.

Nebojte se bát a pusťte uzdu fantazii

TemnouChodbou3

Dnes vám představíme jak hororovou, tak fantasy literaturu! Čeká na vás kniha 20 příběhů od krále hororu, temná česká fantasy kniha plná krve a v neposlední řadě představíme další knihu z řad české fantastiky, která vás zavede mezi lesní víly, divoženky, rusalky a meluzíny.

Staronový kalendář

King_CyklusVlkodlaka

Přelom roku přímo volá po tom pořídit si nějaký nový kalendář. Těch je na trhu široká škála. Malé, velké, měsíční, týdenní – každý si vybere. Kdo ale ani tak nehledí na datování jako spíš na originalitu, ten by se možná mohl inspirovat Cyklem vlkodlaka.

Dárky pro milovníky historických knih

zajimava-historie

Máte mezi svými blízkými milovníka historických knih? Pak si nenechte ujít naše páteční tipy. Představíme vám pět historických příběhů, které by mohly být vhodným dárkem pod stromeček. Stačí si jen vybrat!

Konec, nebo nový začátek?

neco ma za lubem uvodn

Rozchod s životním partnerem nás vždycky zasáhne. I Jenna je zprvu odchodem svého manžela zasažena, ale společná cesta s její babičkou, ji nakonec přinutí nad láskou přemýšlet v jiném světle. A kdo ví, třeba i pro ni existuje nová naděje…