Nakladatel: OPTYS

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Jeden den myslivce

Neuwirth_Jeden den myslivce

„Člověka je možno zničit, ale ne porazit!“ Svého času tuto myšlenku spisovatel Ernest Hemingway nabídl čtenářům v jedné ze svých knih. Starému pánovi vytanula zčistajasna na mysli, když sáhl do trezoru pro milovanou zbraň. Rozhodl se pro návštěvu revíru, třebaže venku lilo a burácel hrom.

Povídky – krátké čtení na dlouhé chvíle

Ceske-jednohubky-kratke-cteni-pro-dlouhe-chvile

Přivítejte nový týden ve společnosti povídkových souborů českých autorů! Nabízíme vám příběhy z dob minulých, časů hojnosti, ale také strachu, povídky oslavující přírodní krásy, i témata odkazující na absurdnost, ironii či komičnost reálného a smyšleného života.

Ukázka z knihy Objevy malého chlapce

objevynahled

Rádi si vyjdete do přírody? Chcete se na ni podívat dětskýma očima? Sáhněte po útlém sešitu o malém Chlapci, který objevuje svět. 

Objevné cesty za poznáním

vzdelani

I když musíme zůstat doma, nic nám nebrání, abychom se vydali na objevné cesty za poznáním. Díky publikacím plným zajímavých informací a krásných ilustrací budete cestovat do historie, odhalíte taje přírody a začnete mít rádi dokonce i geometrii.

Dveře na verandu…

Neuwirth_Dvere na verandu

… Vždycky byly otevřené, od prvních jarních teplých dnů až do smířlivého podzimu, kdy slunce je veliké, ale tolik už nehřeje. Zato ale stromy byly zlaté, zlaté listí padalo na zahradu i na hladinu strouhy Mlýnky, která tekla v těsné blízkosti kolem Láďova domku.