Nakladatel: OneHotBook

Související články

Pátrání po nadějné atletce

svatba duchu uvodni

Milujete napínavé thrillery? A ještě lépe, když si je můžete vychutnat v audiopodobě? Pak vás jistě potěší novinka z OneHotBook. Detektiv Li musí přijít na kloub jednomu nečekanému, záhadnému zmizení. Jeho pátrání ožívá díky hlasům Jany Plodkové a Martina Myšičky.

Vyhrajte pátrání po pekingském Jacku Rozparovači

pekingsky-rozparovac-Audiokniha-perex

Margaret Campbellová si užívá svého sotva ročního syna, ale případ, který nyní řeší pekingské policejní oddělení, jí stále vrtá hlavou. Bude to právě ona, kdo policii konečně přivede na správnou stopu sériového vraha?

To jako vážně?

Vitvar_UmeniKteremuNikdoNerozumi_audio

Umění je něco, co už z principu nelze uvěznit do jakýchkoli hranic. Co se jednomu líbí, může druhého odpuzovat. Cena uměleckého předmětu se neměří jeho estetickou hodnotou, ale něčím úplně jiným. Čím? Těžko říci.

Nájemný vrah

billy_summers

Dnes potěšíme příznivce krále hororu Stephena Kinga, kteří dávají přednost audioknihám. V audio podobě si totiž nyní můžete poslechnout i příběh o nájemném vrahovi Billym Summersovi, který se chystá na poslední nájemnou vraždu své kariéry!

Milostné eskapády (nejen) poslední aristokratky

aristokratka_pod_palbou_lasky

Nenechte si ujít poslední díl oblíbené série Evžena Bočka! A rovnou si ho poslechněte v audio podobě. Kdo všechno se ocitne pod palbou lásky? Těšit se můžete na mnoho milostných eskapád, které zachytí dokonce i filmový štáb nizozemské televize.

Hledači vltavínů

zlodeji-zelenych-koni

Dnes potěšíme milovníky audioknih! Poslechněte si příběh českého spisovatele Jiřího Hájíčka Zloději zelených koní. Touha po dobrodružství, láska, sběratelská vášeň a nelegální dobývání polodrahokamů – to vše v něm najdete.

Vyhrajte hledání legendárního Valerského rohu

soutez-velke-hledani-ohb

V pokračování Jordanova Kola času se opět potkáváme s Randem, Matem a Perrinem. Kam je osud zavede? Komu musí čelit tentokrát? A co mají za lubem šajnarští vojáci, kteří se vylodili na západním pobřeží spolu s ochočenými nestvůrami?

Příběhy ukryté ve zdech starého domu

dum-pod-namestim

Dnes by měli zpozornět milovníci společenských románů z pera českých spisovatelů. Markéta Hejkalová napsala příběh o starém barokním domě a několika lidských osudech, který si navíc nyní můžete poslechnout v audio podobě. 

Šalba a klam

Christie_ProcNepozadaliEwanse_audio

Někteří lidé si zkrátka na živobytí nechtějí vydělávat poctivou prací. To je fakt, co svět světem stojí. Ale nic není zadarmo. Dokonce ani podvod ne. Úspěšný zločinec se musí stát mistrem mnoha oborů. Herectví nevyjímaje.

Zahrajte si o devátý případ Joony Linny

soutez-pavouk

Joona Linna stojí před dalším případem, který začne nalezením lidských ostatků s bílými nábojnicemi – právě o těchto nábojnicích píše tajemný odesílatel pohlednice, na kterou Saga téměř zapomněla… Podaří se týmu zastavit sériového vraha?