Nakladatel: OneHotBook

Související články

Zahrajte si o tajemství mrtvého muže pod útesy

Proc-nepozadali-Evanse-Audiokniha-perex

Když Bobby Jones s doktorem Thomasem uslyší během hraní golfu výkřik, nejprve se obávají, že někoho zranil letící míček. Brzy však objeví muže, který se podle všeho vlastní chybou zřítil nedaleko odpaliště z útesu. Nebo nešlo o nešťastnou náhodu?

Dědictví

Christie_KockaMeziHoluby_audio

Jedna z nejčastějších příčin zločinu je touha po majetku někoho jiného. Většinou nehraje zásadní roli, jak velikou hodnotu takové věci mají. Nicméně když jde o drahokamy za tři čtvrtě milionu liber, může být pokušení přeci jen nejspíš o chlup silnější.

Řečtí hrdinové s humorem

Hrdinove_uvodni

Slavný britský herec a komik Stephen Fry se pustil do zábavného, leč důsledného převyprávění řeckých mýtů. Po prvním díle si nyní můžete poslechnout audioknihu Hrdinové v podání Otakara Brouska mladšího.

Přestaň chtít všem dávat mat

Damsky gambit CD_uvodni

Román o životě fiktivní talentované šachistky se dočkal audiopodoby, kterou namluvila Jana Plodková. Dámský gambit zavede posluchače do 50. let minulého století, kde Američanka Beth stoupá na žebříčku úspěšných šachistů, ale únik z osamělosti hledá v alkoholu a prášcích.

Zahrajte si o příběh klikaře ze sběrných surovin

klikar-beny-audiokniha-perex

Zatímco většina lidí se za socialismu snažila hlavně přežít a zbytečně na sebe neupozorňovat, Beny měl touhu se seberealizovat prostřednictvím fotoaparátu. A sběrna surovin, kde nebyl problém se na chvíli zašít, k tomu byla ideálním místem.

Exupéryho Noční let na CD

Nocni let CD_uvodni

Připomeňte si příběh člověka prosazujícího létání během noci bez ohledu na rizika, která to přináší statečným letcům. Nakladatelství OneHotBook vydává Exupéryho slavný román v audioverzi, kterou namluvil herec Hynek Čermák.

Boj o kus ničeho

Pratchett_HrrrNaNe_audio

Války se dějinami lidské civilizace proplétají tak hustě, jako by člověk snad ani nic jiného nedělal. Vždyť příčina k ozbrojenému konfliktu se pokaždé najde.  Lze ji dovedně naaranžovat, případně se stačí chytit i náhodně nakupených okolností.

Hercule Poirot zasahuje na dívčí škole

kocka-mezi-holuby-cd

Hercule Poirot se znovu vrací na scénu, aby vyřešil další případ – tentokrát zavítá za zdi dívčí školy. Kdo zastřelil neoblíbenou učitelku tělocviku? Jsou studentky v ohrožení? A co s tím vším má společného dívka jménem Julie Upjohnová?

Dobrodružství v kulisách stalinismu

opona-ohb

Luisa je v pubertě a má svou hlavu. Svého otce považuje za symbol kapitalismu, kterým opovrhuje – sama se totiž našla v krajně levicové ideologii. Co s tím? Rozhodne se tedy, že své dceři zařídí dobrodružství, na které jen tak nezapomene…

Pohádka pro dospělé

King_Povzneseni_audio

Toužíte zhubnout? Chcete vytvarovat své sezením poněkud nesportovně vyhlížející tělo? Jaký počet kil byste rádi shodili? Tak pozor na to, ať nakonec nezmizíte docela. Ono totiž není hubnutí jako hubnutí.