Nakladatel: Mezera

www.mezera.org/


Mezera - Nejnovější knihy

knihaPartitura pro srdce knihaHedvábný řetěz knihaPlatina knihaKavárna

Mezera - Související články

Kdykoli uvidím duhu, vzpomenu si.

Rainbow

Setkal jsem se s ním v posluchárně před dlouhou řadou měsíců. Nikdy jsem na něj nezapomněl, protože se dokázal dívat způsobem, který podmaňoval. Přesněji, pohledem, který učil pokoře.

Zdeněk Hanka – O knihách ve stínu javoru

Chapters 1

Kniha má zvláštní kouzlo. Je živoucí bytostí, vypravěčem, který spojuje generace minulé s tou dnešní a právě tak i lidi různých kultur po celém světě. Žiji v Kanadě, a tak se mohu ptát, kdo je kanadský čtenář a jak blízko má ke čtenáři českému a slovenskému. Mění se doba, mění se zájmy, literární vyjadřování, hodnoty i technické

Čech, jenž dokázal uplatnit své schopnosti i v Kanadě

PartituraProSrdce

Odchod z rodné země není jednoduchý, o to více, pokud nevzešel čistě z vaší iniciativy. Své by o tom mohl vyprávět český lékař Zdeněk Šťastný, jenž je mezi svými fanoušky známý spíše pod pseudonymem Zdeněk Hanka. Zahrajte si s námi o jeho knihu Partitura pro srdce!

Průřez tvorbou Zdeňka Hanky

Spisovatel_Zdenek_Hanka_nahled

Zdeněk Šťastný začal psát koncem osmdesátých let pod pseudonymem Zdeněk Hanka. Pak odjel do Kanady a soustředil se na budování své lékařské kariéry. K psaní se vrátil až o několik let později…

Do Kanady za českým autorem

zdenek hanka nahled

Český lékař Zdeněk Šťastný, kanadský lektor pohotovostních specialistů a manažer kliniky v Calgary Zdenek Stastny, ale především spisovatel Zdeněk Hanka, vydává v těchto dnech ve vydavatelství Albatros knížku říkanek pro děti Hry a hrátky se zvířátky.