Nakladatel: MaHa

Nakladatelství MaHa založila na sklonku roku 2016 spisovatelka Markéta Harasimová. Opěrnou kostrou jeho nabídky jsou její vlastní díla – tedy knihy ze současného českého prostředí pro české čtenáře, a především čtenářky. Produkci brzy rozšíří také o audioknihy, prioritně opět podle svých knižních předloh.

Autorka si ve své tvorbě potrpí na akčnost, emoce a dialogy. Píše erotické krimithrillery, romány s detektivními zápletkami a knihy s nádechem tajemna. Harasimová je rovněž publicistkou a scenáristkou, spolupracuje s řadou známých osobností a pravidelně na různých scénách vystupuje se svým kulturním programem. Je členkou české sekce AIEP a Obce spisovatelů. Veškeré informace o tvorbě a aktivitách spisovatelky Harasimové najdete na jejích oficikálních webových stránkách – www.marketaharasimova.cz

www.nakladatelstvi-maha.cz

MaHa - Nejnovější knihy

knihaNevěsta v okovech knihaČerná vdova knihaDvojí mysl knihaPotemnělý ráj

MaHa - Související články

Svatební idylka se proměnila v noční můru

Nevesta v okovech

Růžové brýle mohou přivést člověka až do vlhké kobky s okovy na noze. O tom se přesvědčí hlavní hrdinka Tamara, která propadne kouzlu Daniela a provdá se za něj. Po svatbě na ni čeká boj o holý život a měsíce utrpení. Podaří se jí přežít?

Tajemná hra o čas

Dvoji mysl

Lilly Bennettová přišla před dvanácti lety o rodiče a životem ji provází bratr Desmond a přítel Luke. Během jednoho dne se něco změní a Lilly na vlastní kůži pocítí svět záhrobí. Navíc se v jejím životě objeví osoba, kterou považovalo dávno za ztracenou. Unese to její psychika, nebo prohraje hru o čas?

Urodilo se v Čechách

Z-pera-ceskych-autoru

Uvítejte začátek nového roku v knižní společnosti českých autorů. Čekají na vás větší i menší rodinná dramata a nesnáze, vysokoškolské prostředí na počátku 90. let, povídky ze života i dlouho očekávané pokračování českého sci-fi.

Dramatický příběh týrané vdovy

Harasimova_Cerna vdova

Ve svém novém psychologickém thrilleru Černá vdova poukazuje Markéta Harasimová na to, že obětí domácího násilí se může stát kdokoli z nás a že nejhorší je v takových případech mlčet.

Od kolébky do puberty

Deti v parku

Knižní nadílka tentokrát potěší jak začínající čtenáře, tak i dospívající a mládež. Zažijí celou řadu dobrodružství a seznámí se se zajímavými knižními hrdiny.  Příznivci sociálních sítí zjistí, jak získat nové followery. Příběhy obvykle doprovází bohaté ilustrace.