Nakladatel: MaHa

Nakladatelství MaHa založila na sklonku roku 2016 spisovatelka Markéta Harasimová. Opěrnou kostrou jeho nabídky jsou její vlastní díla – tedy knihy ze současného českého prostředí pro české čtenáře, a především čtenářky. Produkci brzy rozšíří také o audioknihy, prioritně opět podle svých knižních předloh.

Autorka si ve své tvorbě potrpí na akčnost, emoce a dialogy. Píše erotické krimithrillery, romány s detektivními zápletkami a knihy s nádechem tajemna. Harasimová je rovněž publicistkou a scenáristkou, spolupracuje s řadou známých osobností a pravidelně na různých scénách vystupuje se svým kulturním programem. Je členkou české sekce AIEP a Obce spisovatelů. Veškeré informace o tvorbě a aktivitách spisovatelky Harasimové najdete na jejích oficikálních webových stránkách – www.marketaharasimova.cz

www.nakladatelstvi-maha.cz


MaHa - Nejnovější knihy

knihaKlinická smrt knihaKdysi dávno v budoucnu knihaMamince se budeš líbit knihaNevěsta v okovech

MaHa - Související články

Existence

Konvicka_Existence

Počasí se zbláznilo. Slyším, jak venku hvízdá vítr, stránky novin vráží do zdí, lísají se k odpadkovým košům a s třepotáním objímají dopravní značky.

O psaní

Konvicka_O psani

Spousta čtenářů mi klade stále stejnou otázku – jak to vlastně dělám, že si jen tak sednu, vymyslím příběh a napíšu knihu. Přál bych si, aby to bylo tak jednoduché, jenže přesně takhle to nefunguje.

Složité mezilidské vztahy

Mezilidske_vztahy_v_romanech

Lidské vztahy jsou odedávna nevyčerpatelným zásobníkem témat a příběhů. I my se na ně dnes podíváme trochu blíže, budou totiž hlavním motivem všech knih, které si dnes představíme. Začtěte se tedy a prožijte s hlavními hrdiny jejich radosti i starosti.

Víc než jen červená knihovna

Mamince se budes libit_uvodni

Kniha Mamince se budeš líbit se zpočátku tváří jako červená knihovna, ale čím dále se čtenářka posouvá, tím více se příběh mění. Následně přichází překvapivý konec.

O knihách

Konvicka_O knihach

Jedna kamarádka z univerzity se mě kdysi zeptala, proč mám knihy tak rád. Proč vlastně lidské plémě už po tisíce let listuje stránkami, roluje svitky a přehrabuje se kupkami hliněných destiček? Co je na knize tak výjimečného, že se umí dotknout lidských citů a ovlivňovat životy? Jak je možné, že vytištěné slovo starého velikána dokáže inspirovat