Nakladatel: Knihcentrum.cz

Související články

Získejte vzpomínky na poslední dny Jiřiny Jiráskové

let-volavko-perex

Přestože Jana Tesaříková strávila po boku Jiřiny Jiráskové v podstatě jen pouhých pár dní, vzniklo prý mezi nimi překvapivě silné pouto a vzájemná důvěra. Přečtěte si, jaké byly poslední dny této slavné herečky.

Vyhrajte vzpomínku na horolezce, kteří zahynuli v Peru

peru-1970-perex

Když se v roce 1970 vydávali českoslovenští horolezci do Peru, jejich snem a cílem bylo vylézt na horu Huascarán. Místo toho, aby na jejím vrcholu vztyčili vítěznou vlajku, je však potkala obrovská tragédie už v základním táboře.

Zahrajte si o naučný výlet mezi písečné duny

Podstata pouste

Patříte mezi ty, kteří považují poušť za nekonečné kilometry písku, na kterých není nic zajímavého k vidění? Tak to vás překvapí publikace Michaela Martina, ve které se dozvíte, že mezi dunami se skrývá nejedno tajemství.

Získejte thriller o přátelství a posedlosti

nejlepsi-lzi-perex

Remy Tsaiová bývala šťastná dívka, která byla po uši zamilovaná do svého přítele Jacka a oporou jí byla také nejlepší kamarádku Elise. Jenže potom se něco zvrtlo a jeden z nich je mrtvý a druhý ve vazbě. Co se mezi nimi stalo?

Vyhrajte detektivní román o víře a pochybách

mala-sibir-perex

Polní pastror Joel Huht se vrací na malou farnost Hurmevaara, aby si zde odpočinul od válečných hrůz. Ovšem jeho rodné městečko už zdaleka není tak ospalé, jak si ho pamatuje, a dopad meteoritu celou situaci ještě zkomplikuje.

Zasoutěžte si o publikaci o tajemstvích tantry

pribeh-tantry-perex

Když se řekne tantra, možná se vám ze všeho nejdříve vybaví spojení se sexem, ale tato prastará filozofie skrývá a nabízí mnohem více. Přesvědčit se o tom můžete ve spirituálně pojatém cestopisu, který vás provede na cestě k poznáním sebe sama.

Zahrajte si o publikaci o pozitivních účincích CDB olejů

cbd-v-kuchyni-perex

Kanabidiol obsažený v rostlině konopí má na lidský i zvířecí organismus mnoho pozitivních účinků, proto se CBD olej v poslední době stává velmi populární. Přečtěte si, jak jej můžete k navození fyzické i psychické úlevy využít i vy.

Získejte nový případ pro detektivy z Našeho města

nevinnym-se-neodpousti-perex

Kamarádi nám mohou život v mnohých situacích usnadnit, ale někdy naopak mohou svými nápady lézt na nervy a vydržet s nimi není nic jednoduchého. A co teprve, když jednoho z party doženou až k sebevraždě a nikdo nechce nést zodpovědnost?

Vyhrajte povídky z lázeňského prostředí

povidky-lazenske-perex

Začtete se do útlé knížky Dagmar Grymové plné příběhů a situací, které vás mohou potkat při pobytu v lázních. Někteří čtenáři je možná prožili na vlastní kůži, na jiné léčebné procedury teprve čekají, ale i těm se bude čtení líbit.

Získejte recepty na chutný a křupavý domácí chleba

peceme-chleba-z-kvasku-perex

Zbožňujete vůni čerstvě upečeného chleba a těšíte se, až dostatečně vychladne, abyste se mohli zakousnout do jeho křupavé kůrky, ale ne vždy se vám podaří teplý bochník koupit? Tak si ho s námi pojďte upéct.