Nakladatel: Knihcentrum.cz

Související články

Získejte pomocníka pro výrobu nejkrásnějšího herbáře

muj-prvni-herbar-perex

Rádi zkoumáte s dětmi při procházkách traviny, květiny a další druhy rostlin? A co si je vzít domů, usušit a vytvořit si vlastní herbář? Máme pro vás knihu, která je k tomu ideální. Nabízí totiž mnoho tipů i dostatek místa na vaše exempláře.

Získejte nový pohled na fascinující svět mechorostů

mechy-nahled

Zkusili jste si někdy při svých toulkách v přírodě podrobněji prohlédnout, co roste pod vašima nohama? Mech mnoho lidí často ani nevnímá, ale i tento zdánlivě obyčejný mikrosvět je přímo fascinující.

Vyhrajte vyšetřování téměř dokonalých zločinů

Dokonaly-Zlocin-perex

Přestože by případ muže nalezeného pod hradbami Tantallonu jiní uzavřeli jako sebevraždu, šéfinspektorce Avě Turnerové na tom cosi nesedí. A když se navíc podobné události začnou množit, je jasné, že se za nimi skrývá něco víc.

Zahrajte si o pohled do myslí sériových vrahů

mindhunter-lovci-myslenek-perex

Jak nejlépe pochopit pohnutky zločince a dostat se mu tak na kobylku? Proniknout do jeho mysli! Přesně to si uvědomil agent FBI John Douglas. Setkal se s nejznámějšími a nejděsivějšími sériovými vrahy a vy si jeho poznatky „lovce myšlenek“ můžete přečíst.

Zahrajte si o inspirativní příběh Benjamina Ferencze

nikdy-se-nevzdavej-perex

Zdálo se, že Benjamin Ferencz nemá příliš šťastný start do života, a zřejmě nikdo by nepředpokládal, že se z něj stane úspěšný právník. Přesto to dokázal a jeho životní příběh může být inspirací i pro vás, stačí se do něj začíst.

Zahrajte si informace ze zákulisí dezinformační války

putinovi-trollove-perex

O dezinformacích, které ovlivňují celosvětové dění a jejichž původ lze vystopovat v Rusku, se nejen v českých médiích hovoří stále častěji. Kdo stojí za šířením falešných zpráv a jak těžké je proti nim bojovat?

Zahrajte si o průvodce přírodními jevy

Prirode na stope_uvodni

Víte, jak s jistotou určit, že se blíží déšť, nebo jak i bez hodinek poznat, kolik je hodit? Mnohé odpovědi najdete v přírodě, stačí jen vědět, na co se dívat. A právě to se dozvíte v knize, o kterou si můžete u nás zasoutěžit!

Získejte rozhodující bitvu o osud celého vesmíru

nesmrtelnost-perex

Jün Tchien-ming chtěl postoupit eutanazii kvůli smrtelné nemoci, namísto toho se ocitl v přední linii mezihvězdné války a nyní znovu stojí proti nepříteli, který usiluje o zkázu celého vesmíru. Podaří se ho zastavit včas?

Vyhrajte knižní únikovou hru ze světa aztéků

o-mytech-a-azteckem-zlate-perex

Představte si, že se stanete jedinou nadějí pro celé lidstvo a osud ostatních je pouze ve vašich rukou. Pohodlně se usaďte a ponořte se do řešení úkolů v knižní verzi únikové hry, která vás zavede do časů dávné aztécké civilizace.

Zasoutěžte si o tajnou misi plnou erotiky

zamek-hrichu-perex

Nadporučík Kingsley Boissonneault je zvyklý plnit různé příkazy, přesto ho úkol, před kterým nyní stojí, vyvede z míry. Musí se totiž vmísit do kultu, který uctívá knihu Příběh O, a za dveřmi sídla této sekty se odehrávají roztodivné praktiky.