Nakladatel: Jan Melvil Publishing

Brněnské nakladatelství Jan Melvil Publishing vzniklo v roce 2007 a od té doby již nezpochybnitelně vstoupilo do povědomí příznivců literatury osobního růstu. Soustředí se na tituly od nejlepších autorů a myslitelů dneška, jako malý nakladatel jich vydává jen několik ročně, ale o to větší péči věnuje jejich přísnému výběru. V několika edičních řadách zprostředkovává českým čtenářům zejména zahraniční bestsellery, ale vydalo i připravuje několik titulů domácích autorů.

Dění v nakladatelství můžou jeho příznivci sledovat na sociálních sítích - facebooku, twitteru a nebo také na blogu. O novinkách informuje i v nepravidelném věstníku. Vydáváním knih však aktivity nakladatelství nekončí. Stránky www.mitvsehotovo.cz, které provozuje, se staly legendárním odrazovým můstkem pro všechny, pro něž je metoda GTD nejen nástrojem, ale i životním stylem. Podobně kolem sebe soustředí nadšence, tentokrát však z řad moderních otců, web www.tatageeek.cz

Jako první z českých nakladatelů začalo JMP prodávat ebooky na iBookstore, jejich elektronické knihy jsou dostupné i přes platformu Wooky. Ebooky jsou dostupné vždy v termínu totožném s papírovým vydáním knihy. Nakladatel vnímá ebook jako službu, e-knihy nakladatele jsou pravidelně aktualizovány a doplňovány.

Další zajímavostí nakladatelství je, že nemá stálou redakci, je prototypem společnosti umožňující práci na dálku. Jediným styčným bodem všech spolupracovníků bývá, kromě občasných setkání v zařízeních restauračního typu, malá firemní prodejna a výdejna pro osobní odběry eshopu na ulici Stojanova 3 v Brně.

Facebook: https://www.facebook.com/janmelvil
Twitter: http://twitter.com/janmelvil
Blog: http://novinky.melvil.cz
Ebooks: http://www.melvil.cz/eshop/ebooky
Věstník: www.melvil.cz/vestnik

www.melvil.cz


Jan Melvil Publishing - Nejnovější knihy

knihaPřednášejte jako na TEDu knihaNikdy nedělej kompromis knihaPříběh lidského těla knihaWHOLE30

Jan Melvil Publishing - Související články

Udělejte něco pro své tělo

Jime-meloun

Říká se, že tělo je chrám. Pro jeho údržbu je potřeba jak fyzická, tak duševní pohoda. Pomocnou ruku v této oblasti nabídnou dnešní knižní tipy zabývající se nejen tělem samotným, ale i masážemi a zdravou stravou, ať už v podobě raw, makrobiotiky nebo esenciálních olejů.

Vyjednáváním k úspěchu

Nikdy-nedelej-kompromis

Život je plný vyjednávání – vytěžte z nich co nejvíce a dosáhněte maxima. Chris Voss ve své knize zužitkoval své zkušenosti ze své bývalé práce jako hlavní vyjednávač FBI a předkládá ucelený návod, jak uspět při jednání bez ztráty tváře.

Získejte učebnici moderní a strhující rétoriky

Prednasejte-jako-na-tedu-perex

Nadchněte své kolegy či kamarády pro nové myšlenky, změňte jejich zažité postoje a motivujte je k činům. Jak toho docílit? Naučte se přednést svou řeč naprosto strhujícím způsobem a inspirujte se při tom řečníky na konferencích TED.

Biografické střípky

shard

Ze života druhých si můžeme vzít ponaučení, inspiraci, ale často nás i varují a odrazují od případných nepředložených činů. Můžeme se začíst do biografie výjimečného jedince, skupiny lidí i celé epochy dějin národa. Z naší nabídky knih si vybere nejen každý milovník literatury faktu.

Vyznejte se v životě

shamrock

Zorientovat se v životě není vůbec snadné a každá pomoc je vítaná. O radu se ke zkušenějším obracíme neustále. Když poznáváme sami sebe, vstupujeme do manželství, pořizujeme si děti,… Pak se zase vyrovnáváme s přibývajícím věkem a na optimismu nám často nepřidá situace v práci.