Nakladatel: Jan Melvil Publishing

Brněnské nakladatelství Jan Melvil Publishing vzniklo v roce 2007 a od té doby již nezpochybnitelně vstoupilo do povědomí příznivců literatury osobního růstu. Soustředí se na tituly od nejlepších autorů a myslitelů dneška, jako malý nakladatel jich vydává jen několik ročně, ale o to větší péči věnuje jejich přísnému výběru. V několika edičních řadách zprostředkovává českým čtenářům zejména zahraniční bestsellery, ale vydalo i připravuje několik titulů domácích autorů.

Dění v nakladatelství můžou jeho příznivci sledovat na sociálních sítích - facebooku, twitteru a nebo také na blogu. O novinkách informuje i v nepravidelném věstníku. Vydáváním knih však aktivity nakladatelství nekončí. Stránky www.mitvsehotovo.cz, které provozuje, se staly legendárním odrazovým můstkem pro všechny, pro něž je metoda GTD nejen nástrojem, ale i životním stylem. Podobně kolem sebe soustředí nadšence, tentokrát však z řad moderních otců, web www.tatageeek.cz

Jako první z českých nakladatelů začalo JMP prodávat ebooky na iBookstore, jejich elektronické knihy jsou dostupné i přes platformu Wooky. Ebooky jsou dostupné vždy v termínu totožném s papírovým vydáním knihy. Nakladatel vnímá ebook jako službu, e-knihy nakladatele jsou pravidelně aktualizovány a doplňovány.

Další zajímavostí nakladatelství je, že nemá stálou redakci, je prototypem společnosti umožňující práci na dálku. Jediným styčným bodem všech spolupracovníků bývá, kromě občasných setkání v zařízeních restauračního typu, malá firemní prodejna a výdejna pro osobní odběry eshopu na ulici Stojanova 3 v Brně.

Facebook: https://www.facebook.com/janmelvil
Twitter: http://twitter.com/janmelvil
Blog: http://novinky.melvil.cz
Ebooks: http://www.melvil.cz/eshop/ebooky
Věstník: www.melvil.cz/vestnik

www.melvil.cz


Jan Melvil Publishing - Nejnovější knihy

knihaBulbem záchranáře knihaDigitální minimalismus knihaNauč se to! Jak se s pomocí vědy efektivněji učit a více si pamatovat knihaHitmakeři

Jan Melvil Publishing - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 27. července do 2. srpna 2020

nenechte_si_ujit

Máme před sebou poslední červencový týden a to znamená i poslední týden autorských čtení v rámci Měsíce autorských čtení. Pojďme si tedy představit, na které spisovatele se můžete v Brně a Ostravě v následujících dnech těšit.

Absolutním vítězem ceny Alza.cz Audiokniha roku 2019 je groteska ze současné vesnice DĚDINA

Audiokniha-roku-2019_Jiri-Dvorak

Které audioknihy a kteří interpreti získali ocenění? Následující audioknihy by rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti!

Cal Newport: Digitální minimalizmus (Zkroťte návykové technologie a získejte zpět svůj čas a koncentraci)

minimalismusnahled

V novembri 2019 vydalo vydavateľstvo  Jan Melvil publishing v edícií: Žádná velká věda bestseller docenta informatiky na Georgetownskej univerzite Cala Newporta, ktorý sa vo svojej poslednej knižnej publikácií zaoberá zásadnou otázkou, ktorú si každý z nás kladie skoro každý deň na srdce: Akým zázračným spôsobom sa dá oslobodiť a vymaniť z digitálneho sveta, ktorý nás prenasleduje dnes a denne so stále

Nenechte si ujít v týdnu od 7. do 13. října 2019

nenechte_si_ujit

Podzim je tu v plné síle a tak není nic lepšího, než si zajít někam za literaturou. V příštích dnech se koná například tradiční Podzimní knižní veletrh, na kterém nemůže žádný knihomol chybět, nebo autorské čtení z knihy Kluci netančej! či křest knihy Václava Větvičky Zámecké zelené komnaty – krása panských zahrad.

Rozšíření obzorů s naučnými knihami

vzdelani

Existuje mnoho věcí, které se stále zmenšují. Od pasů hubnoucích modelek až po životní prostor. Zato naše obzory bychom měli stále rozšiřovat. Následující pětice poučných knih plných zajímavých informací by nám s tím mohla pomoct.