Nakladatel: Jan Melvil Publishing

Brněnské nakladatelství Jan Melvil Publishing vzniklo v roce 2007 a od té doby již nezpochybnitelně vstoupilo do povědomí příznivců literatury osobního růstu. Soustředí se na tituly od nejlepších autorů a myslitelů dneška, jako malý nakladatel jich vydává jen několik ročně, ale o to větší péči věnuje jejich přísnému výběru. V několika edičních řadách zprostředkovává českým čtenářům zejména zahraniční bestsellery, ale vydalo i připravuje několik titulů domácích autorů.

Dění v nakladatelství můžou jeho příznivci sledovat na sociálních sítích - facebooku, twitteru a nebo také na blogu. O novinkách informuje i v nepravidelném věstníku. Vydáváním knih však aktivity nakladatelství nekončí. Stránky www.mitvsehotovo.cz, které provozuje, se staly legendárním odrazovým můstkem pro všechny, pro něž je metoda GTD nejen nástrojem, ale i životním stylem. Podobně kolem sebe soustředí nadšence, tentokrát však z řad moderních otců, web www.tatageeek.cz

Jako první z českých nakladatelů začalo JMP prodávat ebooky na iBookstore, jejich elektronické knihy jsou dostupné i přes platformu Wooky. Ebooky jsou dostupné vždy v termínu totožném s papírovým vydáním knihy. Nakladatel vnímá ebook jako službu, e-knihy nakladatele jsou pravidelně aktualizovány a doplňovány.

Další zajímavostí nakladatelství je, že nemá stálou redakci, je prototypem společnosti umožňující práci na dálku. Jediným styčným bodem všech spolupracovníků bývá, kromě občasných setkání v zařízeních restauračního typu, malá firemní prodejna a výdejna pro osobní odběry eshopu na ulici Stojanova 3 v Brně.

Facebook: https://www.facebook.com/janmelvil
Twitter: http://twitter.com/janmelvil
Blog: http://novinky.melvil.cz
Ebooks: http://www.melvil.cz/eshop/ebooky
Věstník: www.melvil.cz/vestnik

www.melvil.cz


Jan Melvil Publishing - Nejnovější knihy

knihaNauč se to! Jak se s pomocí vědy efektivněji učit a více si pamatovat knihaHitmakeři knihaNa volné noze knihaObsahuji davy

Jan Melvil Publishing - Související články

Rozšíření obzorů s naučnými knihami

vzdelani

Existuje mnoho věcí, které se stále zmenšují. Od pasů hubnoucích modelek až po životní prostor. Zato naše obzory bychom měli stále rozšiřovat. Následující pětice poučných knih plných zajímavých informací by nám s tím mohla pomoct.

Mikrobi v nás

Ed Yong_Obsahuji davy

Oceňovaný popularizátor vědy Ed Yong vás provede světem mikrobů a poodhalí vám nejnovější poznatky z této oblasti. Ale pozor – učiní tak zábavným a zajímavým způsobem!

S knihou za sebezdokonalením

Tipy_S knihou za sebezdokonalenim

Dnešní chytré tipy vám pomohou vnímat svět očima dítěte, efektivněji se učit, stát se finančně gramotnými, zvládat své emoce, získávat nové přátele a mnohem, mnohem více…

Vydejte se na podnikatelskou dráhu

Na-volne-noze

Chcete začít nezávisle podnikat, ale bojíte se neúspěchu? Už nemusíte! Robert Vlach na základě tipů a vyslechnutých příběhů sestavil příručku, ve které nabízí osvědčené postupy a know-how potřebné pro podnikání na volné noze.

Udělejte něco pro své tělo

Jime-meloun

Říká se, že tělo je chrám. Pro jeho údržbu je potřeba jak fyzická, tak duševní pohoda. Pomocnou ruku v této oblasti nabídnou dnešní knižní tipy zabývající se nejen tělem samotným, ale i masážemi a zdravou stravou, ať už v podobě raw, makrobiotiky nebo esenciálních olejů.