Nakladatel: Edice České televize

Žánrový rozsah knižní produkce České televize odpovídá pestrosti programové nabídky na obrazovce. Potenciál vydavatelské činnosti České televize napojené na její bohatý archiv pořadů i premiérovou tvorbu v oblasti dětských, dramatických, hudebních a dokumentárních pořadů soustavně vzrůstá. V současné době vychází se značkou EDICE ČESKÉ TELEVIZE ročně kolem čtyřiceti vlastních a koedičních knižních titulů.

www.ceskatelevize.cz/eshop/

Edice České televize - Nejnovější knihy

knihaNeznámí hrdinové – Překvapivé příběhy knihaStarDance ...když hvězdy tančí knihaDraci v hrnci slaví Vánoce knihaNa houby

Edice České televize - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. května

nenechte_si_ujit

Máte chuť prožít příjemné odpoledne či večer ve společnosti literatury? Není nic jednoduššího, než se začíst do našeho článku a vybrat si z bohaté nabídky akcí, jejichž společným jmenovatelem jsou právě knihy.

K české knize

Patricny_K ceske knize_Kalinova

Dne 6. 4. tohoto roku dostala Dana Kalinová vyznamenání, řád Isabely Katolické. Dostala ho od španělského krále Filipa VI. z rukou španělského velvyslance. Za co?

Obraz draků

Martin Patricny_Obraz draku

Mladá žena se překvapí. Koupí poprvé v životě obraz, originál současného autora a ten den, kdy si ho pověsí doma, se rozejde se svým milým. Co vlastně ještě dnes dokáže s lidmi a pro lidi udělat kumšt? Ten dobrý, pravý. Víte, který to je a jak ho poznáte? Medovka to poznala. A to by bylo všechno, a

Hyde Park Civilizace v knižní podobě

stach-obalka

Ve čtvrtek 22. září 2016 byla v Paláci knih Luxor představena kniha Hyde Park Civilizace, kterou vydává Edice České televize jakožto tištěnou verzi vybraných rozhovorů s hosty stejnojmenného pořadu ČT 24. Výběr a editaci rozhovorů připravili Daniel Stach a Gabriela Cihlářová, přepisy rozhovorů z televizních záznamů pořídili Matěj Hrábek a Pavlína Jurzykowská.

Velké čtení pro malé čtenáře

cteni

V dnešních tipech najdete inspiraci  k dovybavení knihovničky vašeho malého čtenáře. Nenechte si tedy ujít pětici neobyčejných dětských knih tuzemských autorů!