Nakladatel: Edice České televize

Žánrový rozsah knižní produkce České televize odpovídá pestrosti programové nabídky na obrazovce. Potenciál vydavatelské činnosti České televize napojené na její bohatý archiv pořadů i premiérovou tvorbu v oblasti dětských, dramatických, hudebních a dokumentárních pořadů soustavně vzrůstá. V současné době vychází se značkou EDICE ČESKÉ TELEVIZE ročně kolem čtyřiceti vlastních a koedičních knižních titulů.

www.ceskatelevize.cz/eshop/

Edice České televize - Nejnovější knihy

knihaNormalizované životy knihaNeznámí hrdinové – Překvapivé příběhy knihaStarDance ...když hvězdy tančí knihaDraci v hrnci slaví Vánoce

Edice České televize - Související články

Putování po československých dějinách

ceska-vlajka

Naše země má za sebou mnohá nelehká období. V následujících tipech vám představíme knihy, které nastavují zrcadlo událostem 20. století. Přečtěte si o československých odbojářích, komunismu, holocaustu a snaze na něj zapomenout a mnohém dalším.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. října 2017

nenechte_si_ujit

Nevíte, co podniknout, když venku zrovna prší a je sychravo? V našem článku najdete hned několik tipů, i příští týden se totiž koná řada skvělých akcí ze světa knih a literatury.

Nenechte si ujít v týdnu od 22. do 28. května

nenechte_si_ujit

Máte chuť prožít příjemné odpoledne či večer ve společnosti literatury? Není nic jednoduššího, než se začíst do našeho článku a vybrat si z bohaté nabídky akcí, jejichž společným jmenovatelem jsou právě knihy.

K české knize

Patricny_K ceske knize_Kalinova

Dne 6. 4. tohoto roku dostala Dana Kalinová vyznamenání, řád Isabely Katolické. Dostala ho od španělského krále Filipa VI. z rukou španělského velvyslance. Za co?

Obraz draků

Martin Patricny_Obraz draku

Mladá žena se překvapí. Koupí poprvé v životě obraz, originál současného autora a ten den, kdy si ho pověsí doma, se rozejde se svým milým. Co vlastně ještě dnes dokáže s lidmi a pro lidi udělat kumšt? Ten dobrý, pravý. Víte, který to je a jak ho poznáte? Medovka to poznala. A to by bylo všechno, a