Nakladatel: Edice České televize

Žánrový rozsah knižní produkce České televize odpovídá pestrosti programové nabídky na obrazovce. Potenciál vydavatelské činnosti České televize napojené na její bohatý archiv pořadů i premiérovou tvorbu v oblasti dětských, dramatických, hudebních a dokumentárních pořadů soustavně vzrůstá. V současné době vychází se značkou EDICE ČESKÉ TELEVIZE ročně kolem čtyřiceti vlastních a koedičních knižních titulů.

www.ceskatelevize.cz/eshop/


Edice České televize - Nejnovější knihy

knihaStarDance ...když hvězdy tančí knihaDraci v hrnci slaví Vánoce knihaNa houby knihaŠikulové: Velká kniha

Edice České televize - Související články

Hyde Park Civilizace v knižní podobě

stach-obalka

Ve čtvrtek 22. září 2016 byla v Paláci knih Luxor představena kniha Hyde Park Civilizace, kterou vydává Edice České televize jakožto tištěnou verzi vybraných rozhovorů s hosty stejnojmenného pořadu ČT 24. Výběr a editaci rozhovorů připravili Daniel Stach a Gabriela Cihlářová, přepisy rozhovorů z televizních záznamů pořídili Matěj Hrábek a Pavlína Jurzykowská.

Velké čtení pro malé čtenáře

cteni

V dnešních tipech najdete inspiraci  k dovybavení knihovničky vašeho malého čtenáře. Nenechte si tedy ujít pětici neobyčejných dětských knih tuzemských autorů!

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. února 2016

192_big

Únor se přehoupl do druhé půlky a všichni zamilovaní právě dnes slaví svůj den. Další várka školáků se nyní těší na týden odpočinku během jarních prázdnin. A co čeká všechny příznivce literatury? Křtít se budou zajímavé kuchařky a proběhne i autogramiáda předního muže etikety v Česku.

Nenechte si ujít v týdnu od 14. do 23. prosince 2015

192_big

Před námi je poslední celý adventní týden. Vrcholí nákupy vánočních dárků, studentům končí semestr a všichni se vracejí domů. Všichni? Naštěstí ne. Spisovatelé dál jezdí po republice a připravují zajímavé pořady. Jaké nás čekají těsně před Vánoci?

Padesátiletý klučina

VecernickuvPohadkovySpalicek

Mezi čtenáři jakéhokoli věku se asi najde jen minimum těch, kteří padesát let mladého kloučka s papírovou čepicí neznají. Ano, nestárnoucí Večerníček přináší průřez svými půl století uváděnými pohádkami před spaním, jež odchovaly již nejednu generaci.