Nakladatel: Edice České televize

Žánrový rozsah knižní produkce České televize odpovídá pestrosti programové nabídky na obrazovce. Potenciál vydavatelské činnosti České televize napojené na její bohatý archiv pořadů i premiérovou tvorbu v oblasti dětských, dramatických, hudebních a dokumentárních pořadů soustavně vzrůstá. V současné době vychází se značkou EDICE ČESKÉ TELEVIZE ročně kolem čtyřiceti vlastních a koedičních knižních titulů.

www.ceskatelevize.cz/eshop/


Edice České televize - Nejnovější knihy

knihaCo naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli 2 knihaPeče celá země knihaJaromír Šofr knihaPivní putování

Edice České televize - Související články

Vzkaz v láhvi

Patricny_Vzkaz v lahvi

Námořník nahoře pod košem najednou vykřikl něco o záblesku na vlnách, ukazoval dolů a první důstojník namířil tím směrem svůj dalekohled. Vypadalo to, jako když se v moři koupe láhev.

Haraburdí 2021 z Marsu

Patricny_Haraburdi z Marsu

Šťastní Američané – to jsou poslední dvě slova básně Měsíční haraburdí, kterou napsal J. Seifert (Nobelova cena za literaturu). Ve sbírce Deštník z Piccadilly ji najdete.

Kostlivec ve skříni

Patricny_Kostlivec ve skrini

Opravdu je mezi námi někdo, kdo ten příběh nezná?

Neocenitelní pomocníci do domácnosti i na zahradu

nahled-tipy

Utečte na chvíli od chaosu a stresu, s jakými se teď všichni musíme potýkat, a dopřejte si trochu relaxu v zelené přírodě. Přinášíme vám tipy na knihy, s nimiž si budete moci vydechnout, umazat ruce od hlíny a také trochu zavzpomínat.

Pečeme, vaříme, neplýtváme

Pece cela zeme_Starocesky pernik_Konec plytvani

Dnešní kuchařské tipy vám pomohou objevit nové lákavé recepty na pečení nejrůznějších dobrot, včetně staročeského perníku, a ukážou vám také, jak potraviny lépe využívat a neplýtvat jimi.