Nakladatel: Cosmopolis

Související články

Zasoutěžte si o osudy dětí, které přežily holocaust

deti-holocaustu-perex

Během nacistického řádění za druhé světové války trpělo a zemřelo mnoho lidí, ale málokdy si připouštíme, že mezi nimi byly také děti. A právě příběhy devíti z nich, které přežily a rozhodly se o prožité hrůzy podělit, si můžete dnes přečíst.

Ukázka z knihy Hitlerovy ukradené děti

hitlerovy-ukradene-deti-perex

Kniha Hitlerovy ukradené děti představuje příběh Ingrid von Oelhafen, která byla ještě jako malá Erika Matková unesena programem Lebensborn do Německa kvůli převýchově, podobně jako půl milionu dětí z celé Evropy.

Seznamte se…

Letni_tipy_pro_celou_rodinu

V dnešních tipech se seznámíte s osudy význačných osobností a s novými způsoby cestování. Dozvíte se tedy řadu zajímavých věcí a navštívíte úžasná místa.

Před víkendem s humorem

Romany-plne-lasky-a-humoru

S úsměvem jde všechno lépe. A ten dokážou na tváři vyloudit humorné příběhy z pera bývalého veterináře, optimistického tatínka či českého prozaika. A nechybí ani kalendář plný „oprásků“. Díky němu bude rok 2020 mnohem zábavnější.

Zasoutěžte si o skutečný příběh jednoho z „Hitlerových dětí“

hitlerovy-ukradene-deti-perex

Nacistický program Lebensborn rozdělil během 2. světové války mnoho rodin, kterým byly děti násilně odebrány a deportovány k politicky prověřeným pěstounům. Jedním z takových případů byla i Ingrid von Oelhafen, jejíž příběh si nyní můžete přečíst.

Zpívejte si s námi!

Tipy_zpevnik Sverak Uhlir_Ja pisnickar

Chmurný podzimní den projasní veselé písničky! Zazpívejte si s novými zpěvníky populární pohádkové hity od Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře nebo některé z úspěšných songů Tomáše Kluse.

Ukázka z knihy Matčina hra (Sandie Jones)

matcina-hra-perex

Emily a Adam prožívají velkou lásku a dokonalý vztah. Adam svou přítelkyni zbožňuje a Emily vidí Adama jako toho nejlepšího chlapa. Vše je zalité sluncem, než se do vztahu vloží Adamova matka. Tu pojí k synovi hluboké pouto a odmítá se o něj s někým dělit…

Kdo s koho

thrillery-krimi

Se začínajícím podzimem přichází ideální čas strávit chladné, potemnělé večery s dobrými detektivkami a thrillery, z nichž vám bude běhat mráz po zádech. Ponořte se do případů záhadných zmizení, nevysvětlitelných vražd a podivných rodinných vztahů s našimi čtyřmi knižními tipy.

Získejte thriller o chorobné mateřské lásce

matcina-hra-perex

Adam Emily zbožňuje a ta má pocit, že konečně našla muže svých snů. Jenže jejich vztah je trnem v oku Adamově matce Pammie, která se odmítá smířit s jakoukoli sokyní, která by ji připravila o synovu lásku. Kam až je schopná zajít?

Ukázka z knihy Cesta na sever (Virginie Grimaldi)

cesta-na-sever-perex

Hlavní hrdinka Anna přijde o práci, a tak se sbalí a se svými dvěma dcerami vyrazí na výlet karavanem do Skandinávie. Připojí se ke skupině cestovatelů a poznávají nejen krásy okolí, ale i samy sebe. A na konci cesty na ně čeká kromě dosažení cíle i upevnění vztahů…