Nakladatel: Cosmopolis

Související články

Ukázka z knihy Helmut (L. Větvička, V. Hrčka)

Helmut_uvodni

Ostravský antihrdina Helmut, ikona přelomu 80. a 90. let, vás vrátí o 30 let nazpátek. Během četby vás bude provázet smích i pláč a vytane vám na mysli řada vzpomínek na podzim 1989, útěky z Maďarska do Rakouska, pašování friťáků ad.

Milovat a být milována

Tipy_Milovat a byt milovana

Dnešními tipy potěšíme zřejmě především čtenářky, které vyhledávají oddechovou romantickou četbu plnou lásky, problémů ve vztazích, ale i pohodové atmosféry. Užijte si léto prozářené sluncem s těmito třemi knihami.

Romány na tento týden

Romany-nejen-pro-zeny

Začtěte se do čtveřice románů a zpříjemněte si volný čas. Čeká vás komunisty ovládaná Moskva budoucnosti, stalker, který přistihne vraha, konflikt na texasko-mexické hranici a road trip očima sedmileté holčičky, na němž mnoho věcí nehraje…

Získejte román o tom, jak se neutopit v slzách a alkoholu

blaznivy-zivot-na-volne-noze-perex

Olivie Plachá vždy toužila být spisovatelkou na plný úvazek, bohužel se k tomuto kroku zbrkle odhodlala právě ve chvíli, která se k tomu nejméně hodila. Jak si poradí bez práce, bez manžela a bez inspirace?

Ukázka z knihy Všechno je lež (Michelle Sacksová)

Vsechno je lez_uvodni

Dolly je nadšená, když může s tátou vyrazit za velkým dobrodružstvím. Čím dále na jih však cestují, tím více náladový a hrozivý začne táta být. Zábava z výletu se vytratila a Dolly neví, jestli se vůbec vrátí zpátky.

Napínavé chvilky s knížkou

napinave-s-prvky-nadprirozena

Tajemné detektivní příběhy se těší velké oblibě, a to jak u filmových diváků, tak i u čtenářů. Pojďme se tedy na pár napínavých knížek podívat zblízka, určitě si mezi nimi najdete váš šálek kávy. Pěkně černé kávy…

Biografie – zdroj poučení

autobiografie

V úvodu týdne jsme si pro vás připravili příběhy o životních radostech a strastech, které dnes a denně může prožívat každý z nás. Jaký je život s bipolární poruchou? Jak nejrůznějším režimům, závislostem a tragédiím vzdorovaly slavné osobnosti? A co funguje na opravdu pevný vztah?

Musíme tam všichni…

Hlavackova_Musime tam vsichni

I přes to, že jsem ze zásady nesportovec, hýbat se jeden musí, jinak by shnil. Dobrá výmluva pro něco, u čeho se naprosto zrelaxuju, vysypu hlavu a restartuju mozek. A uteču od reality. Lyže.

Zahrajte si o vraždu natočenou skrytou kamerou

vis-kdo-se-diva-perex

Manažer rezortu Chaty Shanamore má poněkud zvláštní zálibu – špehuje skrytými kamerami své hosty. Až dosud si myslel, že o tom nikdo nemá tušení, ale jednoho večera je vyveden z omylu, a přitom se stane svědkem vraždy.

Na cesty s knihou

Tipy_Cestovani z pohodli domova

Když teď musíme zůstat doma, cestujme alespoň prostřednictvím zajímavých povídek a průvodců. Podívejme se třeba do Polska, po stopách Cizinky do Skotska nebo navštivme působivá místa v Česku, např. Šumperk. Poznáme památky i jejich historii.