Nakladatel: Akropolis

Nakladatelství Akropolis se soustředí na vydávání kvalitní beletristické, historické a bohemistické literatury, včetně učebnic češtiny jako cizího jazyka. Nakladatelství vzniklo v roce 1990.

https://akropolis.info/


Akropolis - Nejnovější knihy

knihaVir knihaHra s tajemstvím knihaIndie: Návod k použití knihaMalý vůz

Akropolis - Související články

Romány o vztazích a nových začátcích

tipy uvod

Dnes vám nabídneme hned pět nových knižních titulů. Romány, které jsme pro vás vybrali, spojuje jedno neměnné téma každé doby. Muži a ženy, přátelé nebo rodina, zkrátka a dobře ústřední linkou ve vybraných knihách není nic menšího než lidské vztahy.

Čteme české autory

knihy

Také patříte k těm čtenářům, kteří častěji sáhnou po knihách zahraničních autorů? A chcete to změnit? V dnešních knižních tipech si představíme díla čtyř českých spisovatelů. Potěšíme nejen milovníky prózy a poezie, ale i fanoušky audioknih.

Biografická procházka

biograficka prochazka

Dnešní tipy nabídnou od každého něco. Zábavnou cestu za poznáním, biografický příběh dětství v audioformátu, nevšední životní cesty válečného fotografa a skutečný citlivý příběh dvou naprosto odlišných bratrů.

Hity Velkého knižního čtvrtku – jaro 2022 II.

hity_velkeho_knizniho_ctvrtka_I_nahledovy

24. března 2022 se v rámci Velkého knižního čtvrtku objevilo na pultech knihkupectví dvanáct jarních hitů. V dnešním článku si představíme další z těchto novinek české i světové literární tvorby, které by vás neměly minout.

Dobrodružná jízda pro děti

uvod tipy

Dnes jsme sáhli po knížkách, které jsou hlavně pro starší a zkušenější čtenáře. Potkáme tady zábavu, dobrodružství, ale také trochu poučení.