EKO šití

25 výrobků šetrných k přírodě

zobrazit info o knize
Nakladatelství Zoner Press
Vydáno   5/2023
ISBN 978-80-7413-562-0
Překlad Nohavicová, Veronika
Vydání 1.
Počet stran 96
Vazba brožovaná
Formát 204×260
Doporučená cena 329 Kč

O knize

Šijte s láskou k přírodě a pomozte snížit množství odpadu! V této srozumitelné a zábavné příručce vás čeká 25 výrobků, které šetří planetu.
Světoznámá autorka Debbie Shore přichází s knihou EKO šití (Sew Eco-Friendly), která je plná jednoduchých a srozumitelných návodů. Najdete v ní nejrůznější vychytávky od opakovaně použitelných odličovacích tampónků přes vynalézavou tašku na oběd až po roztomilé dárkové balíčky a obaly na květináče.
Hned zkraje se také dozvíte několik tipů, které vám v tvorbě pomůžou, ať jste začátečník, anebo někdo, kdo se šití věnuje pravidelně. Debbie Shore s vámi nezapomene probrat ani jednotlivé materiály, stehy a aplikaci různých prvků – věděli jste, jak správně připevnit magnetické zapínání?
Celá kniha je sestavená tak, abyste v ní našli jednoduché i složitější projekty. Pokud nemáte s šitím velké zkušenosti, určitě pro vás bude nejlepší začít například šitím zástěry či obalů na jídlo než se rovnou vrhnout na tašku s kapsami. Součástí vybraných kapitol jsou i autorčiny tipy na různé vychytávky pro vaši pokožku, jako je například přírodní pleťová maska anebo sůl do koupele!

Doporučení:
Share

Související články