Láska, jídlo a faux pas: Jak vytvořit francouzskou rodinu

zobrazit info o knize
Nakladatelství Jota
Vydáno   10/2017
ISBN 978-80-7565-183-9
Překlad Čechová, Sabina
Vydání 1.
Počet stran 320
Vazba vázaná
Formát 140×207
Doporučená cena 328 Kč

O knize

Příběh lásky Samanthy a Jeana-Luka z knihy Sedm dopisů z Paříže pokračuje…
Vezměte jednoho francouzského vdovce, jeho dvě děti a přidejte městskou holku z Chicaga, to všechno dejte do malého městečka v jihozápadní Francii. Pořádně protřepejte... a voilà: dostanete smíšenou francouzsko-americkou rodinu, ve které se všem dramaticky změní život.
Když se Samantha vznášela na obláčku novomanželského štěstí, nemohla se dočkat, až se odstěhuje do Francie a začne nový život s novým manželem Jeanem-Lukem a s jeho dětmi. Ale skoro od první chvíle si začala uvědomovat, že v jejím novém domově je spousta věcí – včetně zablešených koček, podrážděných puberťáků a jazykové bariéry –, se kterými nepočítala.
A tak se ze všech sil snaží cítit se jako doma a říká si, kdy asi konečně začne její vysněná francouzská pohádka, a není si jistá, jestli to všechno zvládne. Ale když máte druhou šanci na nový život a lásku, přece to jen tak nevzdáte.
Tato kniha je dojemným a humorným příběhem o tom, že i navzdory střetu dvou různých kultur a z toho plynoucím nedorozuměním se nakonec dá vytvořit šťastná rodina.
Nádherný příběh ze života doplněný lahodnými recepty.

Doporučení:
Share

Související články