Doctor Who: Královská krev

Konec aukce: 7. 12. 2017 v 20:00:00

Městský stát Varuz je na pokraji záhuby. Aurelián je posledním vévodou ve své linii, město se rozpadá a vojsko jeho nepřítele Konráda čeká v horách a chystá se vyrazit. Aurelián je připraven vsadit vše v jediné poslední bitvě. Když se tedy zjeví svatý muž „Doktor“, Aurelián jej požádá o požehnání.
Ve Varuzu však není vše, jak se zdá. Městské stráže mají laserové meče a síně ozařují elektrická světla. Aureliánova milovaná žena Guena spolu s jeho nejdůvěryhodnějším rytířem zřejmě plánuje převrat a Clara, Doktorova záhadná společnice, je rychle vtažena do jejich pletich…
Podaří se Doktorovi zamezit válce? Bude Clara a její účast na spiknutí odhalena? Proč je Konrádův velvyslanec tak roztržitý? A kdo jsou ti prastaří, znavení rytíři, kteří dorazí do Veliké síně a tvrdí, že pátrají po Svatém grálu?

Přečtěte si více o knize Doctor Who: Královská krev

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Doctor Who: Královská krev za velmi příznivou cenu