Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Superhrdinové V TOBĚ

náhled obálky
Konec aukce: 25. 6. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 350,- Kč
Vydraženo za:

170,- Kč

Poslední příhoz:malma

Aukce již byla ukončena!

U jedinců s dyslexií je velmi důležité zaměřit se na jejich celkový potenciál a podporu silných stránek. Díky takové podpoře je možné dopady diagnózy významně minimalizovat a dosáhnout zlepšení v oblasti učení i dalších oblastech každodenního fungování.

V poradenské praxi je však často věnována pozornost spíše zmírňování deficitů anebo nácviku školních dovedností, které se nedaří.

Tato publikace nahlíží na dyslexii ze zcela odlišného úhlu pohledu – nabízí rozvojová témata, která dětem, dospívajícím i mladým dospělým umožní hledat jejich vlastní způsoby učení a poradí jim, jak nové návyky uplatnit i v dalších aktivitách. Kniha obsahuje motivující texty, rozhovory, pracovní listy a náměty pro diskusi, které podporují sebevědomí a sebedůvěru žáků a studentů s dyslexií a napomáhají jejich rozvoji a osobnímu růstu.

Kromě pracovních listů určených pro samotné jedince s dyslexií obsahuje publikace i metodické listy obsahující stručné shrnutí tématu pro poradenské či pedagogické pracovníky nebo pro rodiče dětí s dyslexií.

Publikace je určena pro práci se žáky na 2. stupni ZŠ i studenty středních škol, zabývá se i tématy vhodnými pro dospělé s dyslexií, jako je např. kariérové poradenství a volba studia a povolání.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Superhrdinové V TOBĚ

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
malma 170 25. 6. v 07:51:58