Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Průzkumníkova cesta

náhled obálky
Konec aukce: 19. 5. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 386,- Kč
Vydraženo za:

183,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Edgar Mitchell, jeden z dvanácti mužů, kteří stanuli na Měsící, popisuje v této autobiograficky laděné knize nejen obdivuhodné dobrodružství poutě vesmírem, ale i cestu stejně objevitelskou – zkoumání nevýslovného tajemství lidského bytí a vědomí.


Byl předevší astronaut-inženýr, vybavený komplexním vzděláním v matematice, kvantové fyzice, astrofyzice. Během své měsíční pouti zažil hlubový duchovní prožitek ne nepodobný savikalpa samádhi, pocitu vzájemné propojenosti vesmíru a lidských bytostí, kde poznávající a poznávané jednou jsou. Neváhá při svém pátrání spojovat současnou vědu s tisíciletými tradicemi mystických systémů. Zkoumá tak kontroverzní hranici objektivního a subjektu, hranici vědy a mys¬tiky, která však v jeho podání existuje pouze jen v naší myšlenkové mapě.

Edgar Mitchell nabízí vizi, v níž technologie a intuice se vzájemně harmonizují a snaží o dosažení hlubokého vědomí. Pravá cesta průzkumníka spočívá v tom, že nikdy neodmítne dobrodružství v pátrání po neznámém v kosmu i ve vesmíru našeho nitra.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Průzkumníkova cesta

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Průzkumníkova cesta za velmi příznivou cenu