Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Svěží vítr, nový oheň

náhled obálky
Konec aukce: 10. 4. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 329,- Kč
Vydraženo za:

158,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Doba je naléhavá! Teď je ta pravá chvíle požádat Boha, aby ve vaší duši zažehl svůj oheň!
Knihu pastora Jima Cymbaly by si měl přečíst každý kazatel, farář, vedoucí církve a především každý křesťan, který chce naplnit Boží záměr se svým životem. Měla by se stát povinnou četbou všech křesťanských sborů a farností, protože odhaluje klíčové principy smyslu, poslání a života církve.
Kniha popisuje příběh kazatele a jeho rodiny v protestantském sboru v New Yorku, který byl z lidského pohledu odsouzen k zániku. Bůh však pastora Cymbalu vyzval, aby se jeho chatrný dvacetičlenný sbor začal opravdově modlit, aby se spolehl na to, že jim jako živý Bůh pomůže a bude do církve přivádět nové zachráněné lidi. Bůh začal odpovídat a měnit jejich životy a dnes čítá Cymbalův sbor více než deset tisíc členů.
Pastor chce křesťany povolat zpět z duchovních slepých uliček, apatie a vlažného náboženství. Nutnou podmínkou je, že se věřící na Boha budou obracet v modlitbách, že uznají svoji závislost na něm a že umožní, aby v jejich okolí mohl mocně působit Duch svatý. Jde o živou zkušenost se živým Bohem.
Je to kniha, která motivuje, povzbuzuje a inspiruje.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Svěží vítr, nový oheň

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Svěží vítr, nový oheň za velmi příznivou cenu