Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Saigami

náhled obálky
Konec aukce: 7. 4. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 289,- Kč
Vydraženo za:

140,- Kč

Poslední příhoz:Helena

Aukce již byla ukončena!

Ajumi vede osamělý život a věří tomu, že ji žádné velké dobrodružství nečeká. Jenomže pak se v jednom okamžiku všechno změní a ona se ocitne ve světě, kde fantazie nemá hranic! S mámou si nerozumí a táta zmizel neznámo kam. Jedinými dobrými společníky se zdají být knihy a smyšlené příběhy v nich. Až jednoho dne přijde dopis, který ji zve na tajemné setkání. Ajumi se tak vinou okolností ocitne v neznámém světě, kde existují ty nejroztodivnější bytosti, a především Saigami – lidé, kteří mají nadpřirozené schopnosti.
Ajumi netuší, jak se dostat domů, a tak se rozhodne pokračovat do města Zaosz se svými novými přáteli, kteří se chystají složit zkoušky, aby se z nich stali právoplatní Saigami. Během této cesty se sama o sobě dozví něco nového a konečně pochopí, že aby mohla doopravdy žít, musí se přestat bát a důvěřovat svojí intuici.
Saigami je první díl dobrodružného komiksu inspirovaného mangou a spadá mezi publikace Saturday AM TANKS, které spojuje díla světových umělců a ty nejzajímavější LGBTQ a kulturně odlišné postavy.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Saigami

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Helena 140 5. 4. v 06:01:35