Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Jako tygr ve sněhu

náhled obálky
Konec aukce: 4. 3. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 448,- Kč
Vydraženo za:

225,- Kč

Poslední příhoz:Naru

Aukce již byla ukončena!

Strhující příběh lásky, války a vykoupení, odehrávající se na pozadí korejského hnutí za nezávislost, sleduje propletené osudy mladé dívky prodané do školy pro kurtizány a chudého syna venkovského lovce.
Píše se rok 1917, když hluboko v zasněžených horách okupované Koreje zachrání chudý a vyhladovělý místní lovec japonského důstojníka před útokem tygra. Jejich osudové setkání je začátkem příběhu trvajícího přes půl století.
Brzy nato je desetiletá Jade prodána svou rodinou do školy pro kurtizány. Tento zoufalý čin ji předurčí k životu v nejnižší společenské vrstvě. Když se náhodou setká s osiřelým chlapcem Džung Hoem, postupně se mezi nimi utvoří pevné přátelství. Jak dospívají, Džung Ho se zapojuje do revolučního boje za nezávislost země, zatímco z Jade se stává vyhledávaná umělkyně. Musí se ale rozhodnout, zda je ochotna riskovat vše pro toho, kdo by se pro ni také obětoval.
Juhea Kimová vdechla život výjimečným postavám, jež si na pozadí zkoušeného národa splétají své vlastní osudy, od provoněných komnat kurtizánské školy v Pchjongjangu přes oslnivé kavárny stále modernějšího Soulu až po lesy Mandžuska, kde zuří líté boje. Román Jako tygr ve sněhu odhaluje svět, v němž se z přátel stávají rivalové, z nepřátel zachránci, hrdinové jsou pronásledováni a tygr není tou nejhorší bestií, s níž se můžete střetnout.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Jako tygr ve sněhu

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Naru 225 24. 2. v 08:58:58