Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Muž, který chtěl být milován, a kocour, který se do něj zamiloval

náhled obálky
Konec aukce: 15. 4. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 348,- Kč
Vydraženo za:

168,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Štěstí pocítíme, když přijmeme, že i náš život řídí zákony rovnováhy: jednou jsi dole, jednou nahoře.

Christian je bohatý realitní makléř, který vlastní porsche a žije v honosné vile. Když se mu ale konečně podaří uzavřít výnosný obchod, na kterém delší dobu pracoval, vůbec se necítí tak, jak doufal. Sám sebe se ptá: jsou peníze, ambice a úspěch opravdovým klíčem ke štěstí? Od této chvíle začne dostávat tajemné vzkazy, které mu zanechává někdo neznámý. Ty jej zavedou do nedaleké přírodní rezervace, v níž postupně objevuje nečekaná znamení osudu. Jeho putování tak získává spirituální rozměr. Na této dobrodružné pouti se k němu připojí Joshua, rezavý kocour, který ho za žádnou cenu nechce opustit. Ztracen v pokojné přírodě plné skrytých krás se Christian setká s bývalým manažerem, který nalezl útěchu v samotě, s tajemnou jeptiškou, mladíkem žijícím mezi zvířaty a dalšími postavami duchovního i světského založení. Ti všichni Christiana postupně přivádějí k zamyšlení nad dokonalostí, o níž se celý svůj dosavadní život pokoušel, ale které ve skutečnosti nikdy nedosáhl. Tato nečekaná pouť mu pomůže pochopit opravdový smysl života a štěstí.

Kniha, která připomene Malého prince a některé romány Paula Coelha, je lehkým a příjemným čtením, které vás inspiruje a zahřeje u srdce.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Muž, který chtěl být milován, a kocour, který se do něj zamiloval

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Muž, který chtěl být milován, a kocour, který se do něj zamiloval za velmi příznivou cenu