Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO

náhled obálky
Konec aukce: 24. 3. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 499,- Kč
Vydraženo za:

215,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Kniha Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO (Human Body Coloring Book) je určená všem, kteří rádi spojují vzdělání s odpočinkem. Ukazuje, že lze být kreativní při jakékoli činnosti, ať už vybarvujete zuby či snad vnitřek dutiny břišní. Lze ji využít v rámci arteterapie i během přípravy na zkoušku. Nezáleží na tom, jestli jste znalec lidského těla, anebo laik – během vybarvování jednotlivých částí můžete objevovat svoje niterné já a utřídit si myšlenky i nové poznatky. Zkušenost zde nehraje žádnou roli, můžete se prostě jenom bavit!

Na stránkách této knihy naleznete různé části těla, hlavu, krk, hrudník, horní končetiny, břicho, reprodukční systém, pánev, dolní končetiny a další. Jednotlivé kapitoly vás provedou celým tělem od lebky až po konečky prstů, přesněji po nehty. Je ovšem na vás, jak budete knihou postupovat. Zvolte si vlastní cestu a začněte u toho, co vás doopravdy zajímá!

Na každé straně najdete podrobnou barevnou kresbu spolu s její kopií vyvedenou pouze v linkách, kterou si můžete sami vybarvit a doplnit k ní popisky. Díky tomu snáz absorbujete jednotlivé informace, a navíc přitom povolíte uzdu svému uměleckému já.

Poštovné 90 Kč.

Přečtěte si více o knize Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO za velmi příznivou cenu