Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Řetěz z trnů (Poslední hodina 3)

náhled obálky
Konec aukce: 22. 3. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 549,- Kč
Vydraženo za:

270,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Kordélie Carstairsová ztratila vše, na čem jí záleželo. Během několika málo týdnů byl zavražděn její otec, plány stát se parabátai s nejlepší kamarádkou Lucií byly rozmetány na prach a manželství s Jamesem Herondalem se jí rozpadlo před očima. Navíc je připoutána k pramáti všech démonů Lilith, která ji připravuje o schopnosti lovkyně stínů. Po útěku do Paříže s Matthewem Fairchildem Kordélie doufá, že v bouřlivém nočním životě velkoměsta na všechno zapomene. Z domova však přicházejí šokující zprávy: Londýn je znovu ohrožen knížetem pekel Belialem a Tatiana Blackthornová unikla z Nedobytné pevnosti.
Pokud chtějí Kordélie a její přátelé Zbojníci zachránit své město, budou muset sebrat veškerou odvahu, spolknout svou hrdost a znovu si začít navzájem důvěřovat. Jestliže selžou, mohou přijít o všechno – včetně duše. Epické finále série uzavírá trilogii o londýnských lovcích stínů Poslední hodina.

Poštovné 95 Kč.

Přečtěte si více o knize Řetěz z trnů (Poslední hodina 3)

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Řetěz z trnů (Poslední hodina 3) za velmi příznivou cenu