Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Šijeme kabelky ze zbytků látek

náhled obálky
Konec aukce: 28. 2. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 339,- Kč
Vydraženo za:

160,- Kč

Poslední příhoz:katka6

Aukce již byla ukončena!

Ušijte si 12 úžasných kabelek a k nim 12 sladěných psaníček! Debbie Shore přichází s novou knihou: Šijeme kabelky ze zbytků látek (Half Yard (TM) Bags & Purses: Sew 12 beautiful bags and 12 matching purses), která je plná jednoduchých a užitečných návodů.

Najdete zde nejenom různé typy kabelek – krásnou květinovou, která okamžitě upoutá pozornost, volnočasovou nebo cestovní – ale například i psaníčko s rámečkem a námořnický vak. Každá kabelka je vyrobená ve stejném stylu a ze stejné látky jako psaníčko, které s ní ladí, ale můžete je kombinovat podle libosti.

Na všechny výrobky budete potřebovat maximálně půl metru látky, k čemuž musíte připočítat podšívku a různé ozdoby. Hned zkraje se také dozvíte něco málo o výbavě šicího stroje a o jednotlivých stezích.

Nezáleží na tom, jestli šijete dlouho, anebo jste začátečníci. Debbie Shore knihu sestavila tak, abyste začali těmi nejjednoduššími projekty a postupně vypilovali své dovednosti. Jednotlivé kapitoly jsou navíc doplněny o QR kódy, které vás přesměrují na videa s postupy , o kterých se v knize píše, takže vše uvidíte na vlastní oči. Až se vám po přečtení této knihy bude na stole vyjímat celá řada úžasných kabelek, pochopíte, že šití může být opravdu zábava!

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Šijeme kabelky ze zbytků látek

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
katka6 160 27. 2. v 10:49:17