Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Poselství od protinožců

náhled obálky
Konec aukce: 24. 12. 2023 v 20:00:00
Běžná cena: 349,- Kč
Vydraženo za:

31,- Kč

Poslední příhoz:Lekis

Aukce již byla ukončena!

Tento neuvěřitelně dobrodružný příběh a jeden z největších světových bestsellerů nám dává příležitost objevit moudrost starodávné kultury a vyslechnout si její podmanivé poselství.
Román Poselství od protinožců vypráví příběh americké lékařky, specializující se na přírodní léčitelství, které se naskytla příležitost poznat život jednoho australského domorodého kmene – domorodci jí totiž nabídli, aby se s nimi zúčastnila jejich putování po Austrálii. Čtenář společně s mladou lékařkou postupně objevuje svět, ve kterém platí zcela jiné zákonitosti: domorodci žijí v naprostém souladu s drsnou přírodou, mají mimořádně vyvinutý orientační smysl a jsou schopni přežít i v těch nejnehostinnějších podmínkách. Marlo Morganová dochází k poznání, že způsob života i duchovní svět australských praobyvatel, jakkoli se může na první pohled zdát primitivní, je ve skutečnosti mnohem hlubší a autentičtější než naše moderní civilizace.
Marlo Morganová, narozená ve Spojených státech amerických, se jako lékařka podílela na velkolepém mezinárodním sociálním programu na pomoc australským domorodcům. V roce 1990 vtělila své zážitky a zkušenosti ze života mezi domorodci do literární podoby a vydala vlastním nákladem knihu Poselství od protinožců. Dílo v krátké době získalo světový věhlas a vyvolalo zájem mezi samotnými hrdiny vyprávění. Během tří let byla knížka přeložena do téměř dvou desítek jazyků.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Poselství od protinožců

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Lekis 31 24. 12. v 16:12:04
DANALF 29 24. 12. v 16:12:04
DANALF 3 15. 12. v 08:34:07