Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století

náhled obálky
Konec aukce: 24. 8. 2023 v 20:00:00
Běžná cena: 349,- Kč
Vydraženo za:

140,- Kč

Poslední příhoz:Lekis

Aukce již byla ukončena!

Encyklopedie soběstačnosti nabízí základní rady a tipy pro zahradníky samozásobitele a pro malé domácí hospodářství. Důležité informace tu najde každý, kdo si chce začít pěstovat vlastní jídlo a navrhnout si zahrádku tak, aby všechno rostlo a plodilo v „bio“ režimu, ekologickým a udržitelným způsobem, zdravě a v souladu s přírodou. I na malé zahrádce můžeme uzavírat koloběhy zdrojů a odpadů, vystačit s minimem fosilních paliv a čerpat přitom ze znalostí a zkušeností předchozích generací.

Seznámíte se tu se základy péče o půdu a hospodaření s vodou na pozemku, s permakulturními metodami designu zahrady, dozvíte se, jak vytvořit jedlý les. Nechybí návody na přírodní ochranu rostlin před nemocemi a škůdci, na domácí semenaření ani přehled pěstování nejdůležitějších druhů užitkových rostlin, včetně starých a krajových odrůd. Vše doplňuje kapitola o chovu drůbeže pro ty, kdo by si rádi pořídili slepice, kachny nebo husy.

Jde o první díl třídílné série encyklopedických příruček; druhý díl bude pojednávat o hospodaření na rozsáhlejších pozemcích a třetí o lidském společenství a ekologickém stavitelství.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Encyklopedie soběstačnosti pro 21. století

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Lekis 140 24. 8. v 19:44:18