Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Prokreslete se do pohody

náhled obálky
Konec aukce: 3. 6. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 415,- Kč
Vydraženo za:

210,- Kč

Poslední příhoz:Jarmuschka

Aukce již byla ukončena!

Změnte svůj život, najděte v něm radost, pracujte se svými emocemi!

Během náročného životního období objevila Sheila Darceyová umění skicování a volné kresby, obé jí ukázalo cestu, jak zpracovat své smutky a emoce a dát jim fyzickou podobu, vstoupit s nimi v dialog a lépe pochopit samu sebe. Kresby se staly součástí každého jejího dne, staly se nástrojem k meditaci a vnitřní terapii.
Kresba za kresbou (Sketch by Sketch) vám pomůže vytvořit systém každodenních cvičení, která vám pomohou se povznést nad negativní myšlenky a vybřednout ze spirály sžíravých emocí. Díky umění propojíte svou pravou a levou hemisféru a odblokujete přirozenou lidskou touhu tvořit, vyjadřovat se a cítit navzdory tomu, že se nepovažujete za umělce.
V knize Kresba za kresbou najdete více než 40 kreslicích výzev na různá témata od naděje po klid, které vám pomohou se spojit se svými emocemi, procvičovat všímavost a směřovat ke změně. S každou další kresbou zjistíte, že dokážete zpracovat své zážitky novým způsobem. Krok za krokem, skicu po skice najdete klid, kreativitu a cestu k léčení své duše.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Prokreslete se do pohody

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Jarmuschka 210 3. 6. v 09:48:41