Pečujte o svůj mozek… a zlepšíte svůj život

Konec aukce: 23. 9. 2022 v 20:00:00

Víte, jak je váš mozek odolný? Chtěli byste se naučit, jak o něj pečovat a chránit ho před změnami nálad a plynutím času? Všichni jsme se už v dětství naučili, jak si třikrát denně mýt zuby, a přesto pravděpodobně nevíte, jak pečovat o svůj nejcennější orgán, o svůj mozek. Je to paradoxní, pokud si pomyslíme, že v něm spočívá celý potenciál k dosažení vašich cílů a štěstí. Ve společnosti, která žije šíleným tempem a ve které se dramaticky zvyšuje průměrná délka života, je nejlepší pojistkou pro boj proti stresu, úzkosti a nemocem, jako je Alzheimerova choroba, dobré zdraví mozku. Na této fascinující cestě Dr. Bilbao přibližuje šest klíčových oblastí souvisejících s péčí o mozek důkladným a praktickým přístupem plným doporučení. Od poradenství v oblasti výživy pro prevenci neurologických chorob a zlepšení nálady či účinných technik péče o paměť až po cvičení k zahnání starostí z vašeho života. Poselství o zdraví mozku je tak inspirující, že v něm najdete motivaci k rozvoji návyků pro zdravý životní styl ještě dříve, než dočtete tuto knihu. Vychutnejte si je!

Přečtěte si více o knize Pečujte o svůj mozek… a zlepšíte svůj život

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Pečujte o svůj mozek… a zlepšíte svůj život za velmi příznivou cenu