Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Němá dívka

náhled obálky
Konec aukce: 13. 9. 2022 v 20:00:00
Běžná cena: 339,- Kč
Vydraženo za:

167,- Kč

Poslední příhoz:JanaDusk

Aukce již byla ukončena!

Čtvrtý díl série o policejním psychologovi Sebastianu Bergmanovi.
O velikonočních svátcích je surově zavražděna rodina se dvěma malými chlapci. Sebastian Bergman a jeho tým zjistí, že u tragédie byl nejspíš svědek. Je jím desetiletá Nicole, která v tu dobu byla u svých bratranců na návštěvě. Policisté předpokládají, že se schovává v lese. Dívka je nezvěstná tři dny a její šance na přežití v divočině jsou malé. Policie se proto rozhodne požádat o pomoc veřejnost, přestože tím může vraha na svědkyni upozornit.
Bergmanovi se podaří děvče vystopovat a vznikne mezi nimi zvláštní pouto. Nicole je však hluboce traumatizovaná a nemluví, jen kreslí obrázky. Sebastian Bergman s ní začne pracovat a zjišťuje, že mu čím dál víc připomíná jeho vlastní dceru, o kterou přišel. Dokáže dívku před vrahem ochránit?
Němá dívka je čtvrtým dílem série o policejním psychologovi a sebestředném sukničkáři Sebastianu Bergmanovi. Romány mají úspěch po celém světě, práva na sérii koupila nakladatelství ve třiceti zemích.
Román Němá dívka se dostal do užší nominace na prestižní cenu Nejlepší švédská detektivka roku, udělovanou Švédskou akademií autorů krimi.

Poštovné 65 Kč.

Přečtěte si více o knize Němá dívka

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
JanaDusk 167 13. 9. v 02:35:06
Mirka007 165 9. 9. v 08:38:42