Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Terapie duše

náhled obálky
Konec aukce: 27. 2. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 399,- Kč
Vydraženo za:

55,- Kč

Poslední příhoz:Lekis

Aukce již byla ukončena!

Kniha Terapie duše je svým způsobem vyvrcholení díla Thomase Moora, známého autora bestsellerů, jako je Kniha o duši nebo Temné noci duše. Zatímco v předchozích pracích zkoumal duši v nejrůznějších podstatných oblastech našich životů – zaměstnání, rodina, náboženství… –, v této moudré knize se vrací k základům svého osobního povolání: provázení zájemců z řad terapeutů, psychologů, psychiatrů, duchovních, sociálních pracovníků a jiných v tom, jak nabízet péči o duši těm, kterým pomáhají.
Psychologický a v nejširším slova smyslu spirituální rádce prodchnutý životní moudrostí a zkušeností probírá oblasti, jako jsou zdroje terapeutických témat v osobních příbězích, mýtech, pohádkách, práce se sny, komplexy, přenosem, terapie v běžném světě (práce, společnost, rodičovství, výchova, duchovní provázení), osobnost terapeuta (styl, stín, péče o sebe…).
Hluboká, a přesto praktická a srozumitelná kniha je určena nejen terapeutům jako vytyčení duchovního základu jejich povolání, ale všem, kdo mají zkušenost s pomocí druhým, s nasloucháním, na koho se ostatní obracejí se svými starostmi a potřebami.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Terapie duše

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
Lekis 55 27. 2. v 19:33:24
DANALF 54 27. 2. v 19:33:24
DANALF 5 24. 2. v 07:36:17
mikewin 3 18. 2. v 21:19:13