Náš černobílý svět

Konec aukce: 4. 12. 2022 v 20:00:00

Televizní moderátor Rey Koranteng, fotbalista Theo Gebre Selassie, filantropka a moderátorka Lejla Abbasová, spisovatel Tomáš Zmeškal, choreograf a tanečník Yemi A. D., sinolog Martin Kříž, spisovatelka a numeroložka Monika Ben Thabetová, televizní moderátorka Zuzana Tvarůžková a zpěvačka Madalena Joao, ty všechny vyhledal Obonete S. Ubam, aby se jich zeptal, jaké bylo jejich dětství a dospívání.

Autor úspěšné knihy Sedm let v Africe si chtěl porovnat vlastní zážitky se svými vrstevníky, kteří sice vyrůstali v české kotlině, ale podobně, jako sám autor, s jinou barvou pleti. Tak vznikl soubor rozhovorů s názvem Náš černobílý svět, pohled na zdejší prostředí z úhlu, který dosud česká společnost postrádala.

Přečtěte si více o knize Náš černobílý svět

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Náš černobílý svět za velmi příznivou cenu