Kamarádi z Medového lesa 4 – Ty to zvládneš, Lukáši!

Konec aukce: 29. 9. 2022 v 20:00:00

V Medovém lese bydlí čtyři zvířecí kamarádi s laskavým srdcem a hebounkou srstí. Kdykoli se některé z dětí z lesní školky dostane do potíží, hned mu přispěchají na pomoc. Tentokrát ale budou potřebovat pomoc i zvířátka…
Chrochtík, Makovička a Daňka si užívají teplé podzimní dny. Jen lišákovi Míšovi vadí šustění spadaného listí, ledacos pak totiž přeslechne. Třeba když se k němu zničehonic připlíží Lukáš – nesmělý klučina, který si s nikým moc nepovídá. Mluvení mu totiž dělá potíže. Když se ale schyluje k maléru a Medovému lesu hrozí nebezpečí, jedinou nadějí na záchranu je právě Lukáš. A kamarádi z Medového lesa mu jako spolehliví pomocníci stojí po boku.
Již čtvrté pokračování dobrodružných příběhů, které zvídavým předškolákům radí, jak se chovat v lese a neublížit lesním zvířatům.

Přečtěte si více o knize Kamarádi z Medového lesa 4 – Ty to zvládneš, Lukáši!

V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Kamarádi z Medového lesa 4 – Ty to zvládneš, Lukáši! za velmi příznivou cenu