V polovině června představila Metafora zcela novou edici KASSANDRA

6_big
Zcela nová knižní edice z nakladatelství Metafora je tu!
Krásná A Smyslná, Svižná A Nezkrotná, Démonická, Rozkošná, Andělská, taková je bohyně KASSANDRA. Právě tak jako její příběhy.
A samozřejmě i vy, čtenářky téhle edice…


Dovolte nám, abychom vám představili novou edici, kterou uvádíme v roce 2010 na knižní trh. Tituly edice Kassandra budou téměř výhradně určené pro čtenářky. I když se samozřejmě čtenářům-mužům ani v nejmenším nebráníme. :-)
Čtenářky v knížkách najdou… lásku, romantiku, vzrušení, přátelství, humor, jednoduše to správné povyražení, u kterého se mohou odreagovat od každodenních starostí.
Tituly budou vycházet v příjemném paperbackovém vydání (aby se čtenářky nebály, že knihu zničí), ve velikosti vhodné do každé kabelky nebo batohu.
Zatím plánujeme vydávat zahraniční autorky, ale možná se můžete v budoucnu těšit i na autorku českou!
Prvními třemi se stanou příběhy „sladkých magnólií“ autorky Sherryll Woodsové

NOVÉ ZAČÁTKY

Rozvodem všechno končí, nebo začíná? První příběh Sladkých magnolií
Tři kamarádky z malého města Serenity, kolem nichž to pořádně jiskří. Dana Sue provozuje vyhlášenou restauraci, Helen je žádaná právnička a Maddie se právě rozvádí se svým mužem, který neměl lepší nápad, než si najít milenku a odkráčet od rodiny.
Místní trenér baseballu, bývalá ligová hvězda Cal Maddox, se snaží Maddie pomoci s jejím pubertálním synem, ale situaci jim trochu zkomplikuje láska. Maloměsto přetřásá skandál „nemorální ženy“ a Calovi hrozí dokonce vyhazov…

KOUSEK NEBE

Stará láska nerezaví, zvlášť když jde nejbližším o život…
Majitelka vyhlášené restaurace Dana Sue tvrdí, že svého bývalého muže Ronnieho nechce už nadosmrti vidět. On ale učiní zásadní rozhodnutí: vrátí se a bude o ženu svých snů bojovat.
Dana Sue má však i bez něho starostí nad hlavu, zvlášť když se její dcera Annie ocitne ve vážném stavu nemocnici, kam ji dovedla její anorexie. Největší boj však musí Dana Sue svést se svým vlastním srdcem…

JAKO RODINA

Když začne žena toužit po dítěti, není pro ni nic nemožné. A třeba přijde i láska…
Ostřílené právničce Helen se přehoupla čtyřicítka a s ní přišla veliká touha po dítěti.
Zbývá jen vybrat otce a Helenina volba padne na pohledného šéfkuchaře Erika. Všechno začíná jít podle plánu. I když – úplně všechno zase ne.
Starý mládenec Erik se chová divně a zdá se, že skrývá nějaké hořké tajemství…

Doporučení:
Share

Napsat komentář