Baron, který se nebojí riskovat

large (1)
Hlavním hrdinou nového románu americké spisovatelky Liz Carlyle je nechvalně známý baron Rothewell. Ten přijímá sázku hraběte de Valigny o jeho krásnou dceru. Přestože se domnívá, že má všechny trumfy v rukávu, brzy zjistí, že srdce hraje svou vlastní hru…

 Liz Carlyle: Prostopášník

Kieran, baron Rothewell, se vyhýbal pozlátku společenské smetánky. Preferoval nebezpečné kratochvíle ve společnosti kurtizán. Minulost mu přinesla jenom utrpení, proto se o nic a o nikoho nezajímá. Jak by ale mohl odolat sázce, kterou mu navrhl prostopášný hrabě de Valigny? V ruce nyní svírá karty, se kterými bude hrát o jeho nádhernou dceru. Opuštěná svým urozeným otcem, který se rozhodl, že ji využije, uvěří Mademoiselle Camilla Marchandová nechvalně proslulému baronu Rothewellovi. I ona si vsadí na svůj život. Rothewell má však v ruce další kartu, kterou může použít. Temná touha proudící v jeho žilách volá po tom, aby ji mohl vlastnit. Srdce však hraje svoji vlastní hru –  a vítěz bere vše!

Prostopášník

Autor: Carlyle, Liz

Vazba: vázaná

Formát: 120 x 200 mm

Počet stran: 384

Cena: 248 Kč

ISBN: 978-80-243-5228-2

Knihu Prostopášník vydalo nakladatelství Moba.

O autorce

Liz Carlyle je americká autorka romantické literatury situované do doby 19. století. Narodila se v Suffolku ve Virginii, USA. V současnosti žije se svým manželem během týdne v Cary v Severní Karolíně a o víkendech se vrací do Blue Ridge Mountains. Liz také často cestuje a sbírá tak inspiraci pro své knihy. Je velkou milovnicí koček .
S psaním knih začala koncem roku 1996 na podnět své kamarádky. K publikaci její první knihy My False Heart došlo v listopadu 1999. V současnosti je spisovatelkou romancí na plný úvazek, přičemž od počátků svého psaní má velkou oporu právě ve svém manželovi.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeProstopášník

Carlyle, Liz

Moravská Bastei MOBA, 2013

Napsat komentář