Nakladatelství Domino připravuje román pro ženy

hh.jpg
Poslední říjnový den vyjde v ostravském nakladatelství Domino novinka francouzského spisovatele Gilese Legardiniera, těšit se můžete na román pro ženy Zítra začnu nový život!

Giles Legardinier: Zítra začnu nový život!

Julie Tournellová je téměř třicetiletá Pařížanka, která ještě stále hledá muže svých snů. Práci bankovní úřednice považuje za dočasný omyl a šeď jednotlivých dnů jí zpestřují jen trapasy a maléry, do nichž se s větší či menší měrou vlastního přičinění neustále dostává.

Radikální změna v Juliině životě přijde zároveň s novou cedulkou na poštovní schránce v jejím domě. Ricardo Patatras. Sice nového souseda ještě ani neviděla, ale přesto se rozhodne konat. Vždyť co kdyby byl právě on ten pravý? Plna neopodstatněných nadějí udělá Julie celou řadu věcí, od nichž by rozumná žena upustila už ve chvíli, kdy ji napadnou. Záměrně si zničí počítač a pije nenáviděné kafe, jen aby byl v její blízkosti – a také aby zanedlouho zjistila, že Ricardo je muž snad až příliš dokonalý na to, aby vůbec existoval.

Je tady ovšem jeden problém: i Ricardo má svá tajemství. A Julie potřebuje vědět o svém vyvoleném vše! Nikoho nepřekvapí (a Julii nejméně), že při odhalování záhad Ricardova života jde z jednoho průšvihu do trapasu a zase zpět, ale informuje nás o nich se statečným nadhledem. Akorát… akorát si po večerech opakuje stále stejnou větu: Zítra začnu nový život!

Zítra začnu nový život

Autor: Giles Legardinier

Vazba: vázaná s přebalem

Počet stran: 320

Cena: 249 Kč

ISBN: 978-80-7303-763-5

Knihu Zítra začnu nový život! vydává nakladatelství Domino.

O autorovi:

Francouzský spisovatel Giles Legardinier má na svém kontě několik knih, jeho poslední dílo se ale předchozích něčím liší, je totiž komediální. Po románu Nous étions les hommes (Byli jsme lidé), který se věnoval vážnému tématu měl totiž chuť napsat něco jiného, výběr žánru sám přirovnává k objednávání jídla v restauraci. „Nechodíme přece do restaurace proto, abychom tam jedli neustále stejné věci. Takže i já raději nabídnu čtenářům něco jiného, něco, co jde od srdce.“

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeZítra začnu nový život!

Legardinier, Giles

Domino, 2012

Napsat komentář