Únik ze Země na palubě Archy

archa uvodni(1)
Seznamte se s knižní novinkou, která potěší zejména milovníky sci-fi žánru a detektivek. Hlavní hrdina Bryan se po ukončení sportovní kariéry živí jako detektiv, dokáže ale zjistit, kdo by měl zájem o zničení vesmírné lodi Archa na které žije nejenom on, ale i všichni ostatní?

Lidstvo prchá z umírající Země na palubě obrovské vesmírné lodi Archa a hledá nový domov mezi hvězdami. Bryan Benson, největší žijící sportovní legenda na Arše, pracuje po ukončení své sportovní kariéry jako detektiv. Pracovní doba je příjemná, práce snadná a výhody nepřekonatelné. Tedy alespoň do okamžiku, než se začne pohřešovat jeden člen posádky. Benson postupně rozplétá síť podvodů, tajností a násilí. Začíná pochybovat o všem, co dosud o životě na Arše věděl. Kdo by mohl chtít zničit loď, na níž žije? A s ní zbytek lidstva?

Archa – Děti mrtvé Země

Autor: Patrick S. Tomlinson
Přeložila: Miroslava Polová

Počet stran: 336
Vazba: brožovaná
Formát: 135×210 mm
ISBN: 978-80-7684-166-6
Doporučená cena: 399 Kč

Knihu Archa – Děti mrtvé Země vydalo nakladatelství Triton.

Ukázka z knihy

Přerušil spojení, pohledem přelétl ostatní členy šampionátního týmu Mustangů ze Zera roku 218 po exodu, kteří s ním byli v prosklené lóži, omluvně pokrčil rameny, že fakt musí, a hladce odplul k východu. Detektiv Benson proplul skrze přechodovou komoru, která oddělovala stadión od Avalonu, jeho domácího modulu, stiskl tlačítko, aby si přivolal výtah, a zavolal důstojníka ve službě. Vzala to poručík Theresa Alexopoulosová.

K dispozici máte také kompletní ukázku.

O autorovi

Patrick S. Tomlinson žije v Milwaukee ve Wisconsinu se svou ženou, zvěřincem pokojových rostlin s různou úrovní zdraví, Mustangem a motocyklem Triumph zakoupeným speciálně k tomu, aby uvedl do rozpaků a rozzuřil jezdce Harleye. Patrickovy knihy se pohybují od tvrdých scrabble vražedných záhad přes mil-spec až po naprosto směšné, ale vždy zabalené do barevných sci-fi ozdob. Když nepíše sci-fi a fantasy romány a povídky, Patrick je zaneprázdněn rozvíjením své další vášně: psaním a hraním stand-up komedií na scénách v Madisonu, Milwaukee a Chicagu. Když nedělá ani jednu z těchto věcí, lze ho občas najít, jak začíná na Twitteru obrovské boje.

Zdroj informací:web autora


Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6 –10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu. V Nakladatelství Triton je každoročně přeloženo mnoho úspěšných zahraničních titulů z výše zmíněných oblastí.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeArcha – Děti mrtvé Země
Kniha první

Tomlinson, Patrick S.

Triton, 2023

Napsat komentář