Zasoutěžte si o hledání původu

soutez-tajemstvi
Mary před čtyřiceti lety učinila velké rozhodnutí, které ovlivnilo život milované osoby. Beth zase nikdy neřešila svůj původ až do chvíle, kdy potřebuje pomoc pro svého těžce nemocného syna. Podaří se jí odhalit tajemství a najít to, po čem její srdce touží?

Cesta za poznáním svých kořenů

Mary skrývá tajemství.

Před čtyřiceti lety učinila rozhodnutí, které navždy změnilo nejen její život, ale i život někoho, kdo je blízký jejímu srdci.

Beth hledá odpovědi. Nikdy nepoznala pravdu o svém původu a kořenech. Teď ji ale potřebuje znát. Když se jich dopátrá, může to zachránit její nemocné dítě, které nutně potřebuje pomoc. Když mezi matčinými věcmi objeví starý vybledlý novinový výstřižek, uvědomí si, že klíč k synově budoucnosti leží kdesi hluboko v její minulosti. Musí se vrátit tam, kde to všechno začalo, aby rozluštila tajemství.

 

Tajemství

Autorka: Kathryn Hughesová
Přeložila: Iva Bartiková

Vydalo: nakladatelství Cosmopolis
Počet stran: 336
Vazba: vázaná
Vydáno: 11/2021
ISBN: 978-80-271-1320-0

Přečtěte si více o knize Tajemství, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Cosmopolis. Nezapomeňte si přečíst ukázku.

 

logo_Cosmopolis_120x60

Nakladatelský dům Grada, největší vydavatel odborné literatury, rozšířil v roce 2015 své portfolio o značku Cosmopolis. Tato značka vám přináší kvalitní světovou a českou beletrii. Nabízí všem čtenářům ty nejlepší knihy z celého světa, strhující příběhy, napínavá dramata, ale i romantiku a zábavu.

 

O autorce

Kathryn Hughesová žije nedaleko Manchesteru, kde se také odehrává její první román s názvem Dopis. V současné chvíli je spisovatelkou na plný úvazek a pracuje na svých dalších knihách. Přečtete si v článku, co sama o sobě a své práci říká.

Zdroj informací: Cosmopolis

 

Vyhrajte knihu Tajemství

Beth nikdy nepoznala svůj původ ani své kořeny. Nikdy to nepotřebovala. Až do chvíle, kdy její syn onemocní a ona se musí vydat na cestu za poznáním, aby zároveň nalezla odpovědi na své otázky a pomohla tak svému dítěti. Jenže kde začít? Prvním krokem jsou matčiny věci, v nichž Beth objeví starý novinový výstřižek. Pomůže jí to se nasměrovat správně? Na druhé straně Mary učinila před čtyřiceti lety rozhodnutí, které jí změnilo život. Jakou má spojitost s Beth?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Tajemství vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Tajemství
probíhá od 21. prosince 2021 do 3. ledna 2022.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Tajemství

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeTajemství

Hughesová, Kathryn

Cosmopolis, 2021

Napsat komentář